Репортаж з майстер-класу "Нове життя старої ялинкової кульки"

2012-12-15 23:00

У передчутті різдвяних свят ми всі готуємо свою душу постом і прикрашаємо свої домівки і міста яскравими гірляндами, що нагадують нам про світло Вифлеємської зірки, та красивими пишними ялинками. Деякі з ялинкових прикрас вже встигли стати родинними реліквіями, які можуть розказати довгу історію святкувань Різдва нашої родини, інші приваблюють своєю простотою, а ще інші, зроблені своїми, наповнені спогадами про людину, котра зробила цю прикрасу, та особливими почуттями до неї. Напевно найцінніші подарунки – це подарунки зроблені своїми руками.

Бажаючи прикрасити й свої домівки напередодні свят та зробити особливий подарунок близьким, ми (члени УМХ) вирішили зорганізувати для себе та своїх друзів майстер-клас по декору ужиткових предметів в техніці декупаж.


Майстер-клас (МК) пройшов 15 грудня в офісі організації в дещо камерній атмосфері: затишна тепла кімната, стіл, довкола якого зібрались учасники, фарби, пензлі, ялинкові прикраси, святкові візерунки на салфетках, теплий чай, пахуча кава та солодкі частунки.

Для учасників була приготована презентація, з якої вони могли дізнатись, що таке декупаж, про його коротку історію виникнення, види декупажу, основні принципи роботи в даній техніці та речі необхідні для цього. Також були продемонстровані зразки різних ужиткових предметів декорованих в цій техніці. Звісно ж була практична частина МК, яка зайняла основну частину всього часу. Цього разу завданням  учасників МК було навчитись «рятувати» старі ялинкові кульки, надати їм нових барв та візерунків. Влучне завдання напередодні свят.

І головне, що по завершенні нашого МК, всі його учасники вийшли з новими знаннями та вміннями, купою позитивних емоцій, адже в такій хорошій компанії так весело працювалось, та «врятованою» ялинковою кулькою. На додаток, всі учасники отримали ще по одній кульці і її «порятунок» на домашнє завдання для закріплення здобутих навиків. З нетерпінням чекаємо на фото від них.

Підготувала: Наталія Забитівська.

Фото: Андрій Забитівський.Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up