Миколай про Тебе пам’ятає!

2012-12-22 19:00

З  нетерпінням  я  чекаю
Нині Свято Миколая,
Як на дворі стане темно,
Він приходить потаємно!

Справді, з величезним нетерпінням дітки з Навчально-реабілітаційного центру “Мрія” очікували на прихід святого Миколая, який завітав спільно з ЛМГО “Українська молодь – Христові”, щоб разом зі своїми помічниками-ангеликами виправдати очікування, подарувати радість і любов маленьким друзям!

У залі горять запалені вогники, мерехкотять кольорові відблиски ялинкових прикрас, радує красою розкішна лісова красуня.  Навколо метушня, лунає дитячий сміх, усі в очікуванні свята. Аж ось на сцені з’являється чортик з різками, Іванко – неслухняний хлопчик, інші персонажі вистави, – і розпочинається театралізоване дійство. Не забарився і святий Миколай з ангелами, яких усі зустрічають радісними оплесками, дітки поспішають розповісти віршики, заспівати пісеньки, розповісти молитви…

Після закінчення вистави всі слухняно розбіглись по класах в очікуванні найбажанішої миті - отримання  подарунків з рук Святого. Променіють щастям-радістю дитячі оченята, вмить розпаковуються подарунки, лунає щире «дякуємо!!!!». Лише на серці щемить неспокій: “Боже, благослови цих діток, провадь їх життєвою догою. Допоможи й нам бути знаряддям у Твоїх руках,і  найменшими нашими вчинками залишити теплий слід у їхніх душах…”. Ця подія ще раз дало змогу  усвідомити, що “більше щастя - давати, ніж отримувати щось!”

Щиро дякуємо за допомогу в організації свята  «Миколай пам’ятає про Тебе» усім членам організації «Українська молодь – Христові», колективу Львівської національної наукової  бібліотеки ім. В. Стефаника, викладачам та студентам Львівського медичного університету ім. Д. Галицького, студентам-другокурсникам Львівського професійного ліцею комп’ютерних технологій, а також усім добрим людям, які відгукнулись на заклик і допомогли 195 потребуючим дітям.

Своїми вчинками ми можемо передавати світло співчуття, добра, чуйности, яке повинно сягати найпотаємніших куточків людського серця, щоб змінювати його. Адже кожна дитина, а тим паче, обділена батьківською увагою, опікою і любов’ю, потребує допомоги! Не будьте байдужими, навіть незначний вчинок може змінити людське життя!

Автор - Христина Янчинська

Фото- Андрій Бомчик та Роман Ковалів

Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up