Незахищені діти сьогодні – діти без майбутнього

2013-05-31 21:30

31 травня 2013 р. Б. о 18.30 в приміщенні ЛМГО «Українська Молодь - Христові» відбудеться зустріч на тему:
"Незахищені діти сьогодні – діти без майбутнього".


Доповідачем цього разу буде п. Петро Гусак, старший викладач кафедри філософії, кандидат філософських наук, доктор філософії УКУ.


Дитина з самого народження вбирає в себе сімейні цінності, ту атмосферу, в якій вона виросла, та переносить ці враження на свою власну сім'ю в майбутньому і на суспільство в цілому. Тому найцінніше, що може дати сім'я – це батьківська любов. Не отримавши її, дитині буде дуже складно розпочати свій шлях до Бога.

Найголовнішим та найглибшим залишається вплив батьків на дитину та взаємостосунки у родині. Дуже добре, коли батьки є щирими духовними особистостями. Досвід, який передали дітям їхні батьки, завжди сповнює дітей радістю та впевненістю, що вони на вірному шляху. Батьки – це ті, від кого приходять любов, знання і турбота.
На сьогоднішній час ситуація складається так, що особливо необхідною стає турбота про сім’ї та захист родинних вартостей. Для сучасної людини існує чимало загроз потрапити під вплив певних негативних віянь, які спотворюють та своєю суттю заперечують Божий задум щодо людського роду. Отже, гостро постає питання виховання дітей та їхньої безпеки в сім’ї та поза нею.

Чому і від кого потрібно захищати дітей в Україні? Які цінності є основними у християнському подружжі? На що ми готові заради щасливої усмішки дитини?
Задумаймося над цими запитаннями та приходімо поділитись думками та почуттями на зустріч, організовану ЛМГО «Українська молодь – Христові» у п’ятницю.

Формат наших бесід:
- коротка доповідь на певну тему;
- обговорення в малих групах;
- спілкування, чаювання та кавування
(гостинці до чаю приносимо з собою і частуємо один одного)

Організатори: ЛГМО «Українська молодь - Христові»

Місце проведення: м. Львів,
вул.Пекарська, 13,
ЛГМО «Українська Молодь - Христові»,
МОЛОДІЖНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ЦЕНТРKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up