Оксана Новак: “Скільки людей – стільки характерів, потрібно вміти знаходити підхід до кожного!”

2013-05-30 11:50

Мене завжди цікавив процес зсередини. Те, що недоступне широкому загалу, приховане від допитливих очей, вух і цікавих до пліток язиків. Бо це кухня, кузня, закулісся, де твориться і кипить. Але куди вхід вибірковий. Про труднощі і задоволення від рутинних буднів розповіла співорганізатор “Студентської вечірки”, майже професійна скрипалька, керівник культурно-мистецького відділу ЛМГО “Українська молодь - Христові” Оксана Новак.

 Оксано, як виникла ідея організувати вечірку?
 Ідея виникає, як завжди, несподівано. Це якось думалось-думалось – і зненацька, оскільки незабаром починається сесія, уже от-от, то ми (Управа  керівний орган. – Авт.) вирішили організувати, щоб гарно потанцювати, відпочити, і тоді сміливо можна складати іспити. Христина Полева, що нещодавно обрана до Управи, поділила організаторські обов’язки зі мною навпіл.

– Як відбувалась підготовка вечірки, хто допомагав?
– Готували вечірку тиждень, в основному, управісти. За декорації відповідав дизайнерський відділ, яким керує Марічка Кореневич. Є ще люди, які періодично допомагають, зокрема Марта Музика. Найважче було придумати наповнення програми, щоб і цікаво, і розважально.

– Який бюджет вечірки?
– Намагаємось максимально скорочувати витрати. Для організації цього заходу витрачено приблизно 100 гривень, не включаючи придбання солодощів, напоїв, матеріалів та іншого. Багато умхівських господинь полюбляють готувати смаколики власноруч. От цього разу маємо нагоду ласувати пирогом з румбарбаром.

– Чи підтвердився прогноз щодо кількості відвідувачів?
– Ні. Хотілось бачити більше людей, звичайно. Зазвичай, на такі заходи приходить 50-70 людей залежно від тематики, періоду проведення вечірки.

– Оксано, як щодо музичної складової. Хто займався формуванням плей-листа?
– Ді-джеєм намагалась бути я. Це уже втретє, а от організацією займаюсь вперше. Музику підбирала сама. Вимоги до музики – максимум україномовних композицій (за винятком російських), хітові, драйвові треки, щоб подобались публіці, різноманітниі жанрово (поп, фольк-рок, вальси…)

– Чи вимагала вечірка особливого дрес-коду учасників?
– Так, яскравий, кольоровий одяг. Оскільки студентське життя насичене, безтурботне і колоритне, тому й одяг відповідний

– Наскільки важко співпрацювати з людьми, йти на компроміси, знаходити консенсус у спілкуванні й стимулювати до спільних дій?

– Так, це справді непросто. Найважливіше – слухати і чути кожного, бо скільки людей – стільки характерів, бажань і прагнень, потрібно вміти знаходити підхід до кожного, уникати конфліктів і знаходити компроміс

– Які ідеї в календарному перспективному плані?

– 2 червня, у неділю, біля фігури Матері Божої о 16 годині відбудеться вистава до Дня захисту дітей “Дитина без імені”. Тому запрошуємо усіх охочих долучитись до спільного святкування

Розмовляла Оксана Андрійчук
Фото з архіву Оксани НовакKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up