Духовні бесіди на тему: "Досвід зустрічі з Богом через читання Біблії"

2013-06-14 21:30

14 червня 2013 р. Б. о 18.30 в приміщенні ЛМГО «Українська Молодь - Христові» відбудеться зустріч на тему: "Досвід зустрічі з Богом через читання Біблії".

Доповідачем цього разу буде військовий капелан о. Тарас Михальчук.

Зустріч з Богом неминуча для кожної людини і вона відбувається тут, на землі, перш ніж буде інша зустріч - остання і вічна.

Є чимало історій про те, що Господь ще тут, на Землі, з’являвся праведникам і святим, а також грішникам. Для перших - ці зустрічі зміцнювали їх у вірі, допомагали виконати свою місію, волю Божу; для других - служили прикладом навернення, докорінної зміни свого життя, служіння Богові. Лише до певного часу можна не помічати або не хотіти знати Бога. Але обов'язково до кожного з нас прийде той час, коли наша байдужість або мовчання стане прямою участю в беззаконні і злочині. Бог створив людину вільною у своєму виборі, але Він ніде не говорив, що в Тебе не відбудеться зустрічі з Ним. Вона неминуча.

Зустріч з Богом пережили Біблійні персонажі, патріархи і пророки - Авраам, Яків, Мойсей, Ілля, Ісая, Єремія, Симеон, Савло... Ця зустріч змінила все їхнє життя.
Але і в теперішньому часі Господь не забуває своїх дітей. Фаустина Ковальська, св. Тереза Авільська, отець Піо, Паїсій Святогорець... Численні об'явлення Богородиці і святих - Люрд, Фатіма, Меджугор'є, Грушів та багато-багато інших. Ці люди мали справжню зустріч з Ісусом, Марією, святими, ангелами...

Зустріч з Богом через читання Святого Письма - це завжди можливість Його пізнати через події, описані в цій Святій Книзі.
Вони пішли за Христом і дотримувались Його заповідей.

Формат наших бесід:
- коротка доповідь на певну тему;
- обговорення в малих групах;
- спілкування, чаювання та кавування
(гостинці до чаю приносимо з собою і частуємо один одного)

Організатори: ЛГМО «Українська молодь - Христові»
Місце проведення: м. Львів,
вул. Пекарська, 13,
ЛГМО «Українська Молодь - Христові»,
МОЛОДІЖНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ЦЕНТРKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up