Яскраві вихідні 15-16 червня разом з УМХ

2013-06-21 12:40

15-16 червня 2013 р. Б.  умхівці, і не тільки, відчули на повну, що ж таке літо і відпочинок, адже два дні поспіль  мали нагоду чудово відпочити і відволіктись від буденності, яка нас захоплює в свої тенета і не дозволяє бачити всю красу цього світу.

Яскраві костюми присутніх,  частування тропічними фруктами, гарно підібраний музичний репертуар, веселі  конкурси дали змогу зануритись в атмосферу гарячих тропічних Гавайських островів з вихором шалених емоцій та драйвовим настроєм. 

В неділю ми  з нетерпінням чекали в гості наших поважних любих умхівців з сім’ями, адже святкували родинне свято, день, коли мали нагоду зібрати велику УМХівську родину разом. Аніматори, які були присутні на зустрічі, заохочували і залучали  дітлахів, яких було досить багатенько і різного віку,  до цікавих забавок (малювання, ліплення з пластиліну, гра в класики тощо). Особливими гостями цього свята стали п. Леся Крип’якевич та п. Теодор Гудзяк (учасники з’їздів УМХ  від 1990 року, активні учасники діяльності спільноти, члени першої управи). Вони поділилися з нами спогадами про початки діяльності організації після віднови, про проблеми, які були в той час і як вони їх долали.  Натомість,  сучасна молодь УМХ, які активно допомагають в діяльності організації, практично творять зараз її історію, мали нагоду почути цінні поради в  плані організації діяльності УМХ, в будуванні спільнотного духу тощо.

Приємне спілкування за горнятком чаю, відчуття розслабленості, коли ти розумієш, що завдяки аніматорам, маєш змогу присвятити трішки часу для себе,  для спілкування з друзями, з якими в силу обставин не маєш можливості бачитися частіше,  створювало атмосферу родинності, близькості, любові. Адже багато з присутніх завдячує УМХ тими чи іншими змінами у своєму житті: знайомство із своєю другою половинкою, плекання стосунків та одруження;  завдячує великою кількістю друзів, яких отримав, перебуваючи у цій спільноті загалом, завдячує середовищем, у якому ми зростали і ставали тими, ким є сьогодні.Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up