Досвід зустрічі з Богом через читання Біблії

2013-06-25 17:00

В ЛМГО «Українська молодь – Христові» минулої п`ятниці, 14 червня побував о. Тарас Михальчук із цікавою і пізнавальною бесідою. Він розповів про те яким був його шлях до Бога через читання Святого Письма і поділився цим досвідом з усіма присутніми.

Протягом дитинства, як зазначив сам отець, він бачив багато мультфільмів про Ісуса, в яких заохочували писати листи і гарантували отримання брошури. Проте самої Біблії отець ще не читав. «Коли я вступав в семінарію, то був змушений перечитати Старий і Новий заповіти, я читав по 5 сторінок в день і уже через 3 тижні усвідомив, що щось у мені змінилося. Зникло дивне відчуття «нестачі чогось». Я усвідомив, що в мене зникло зацікавлення пустими і марними речами. Це було моє перше знайомство з Святим Писанням.»

Час, який ми присвячуємо читанню цієї книги, є часом, який ми даємо Богу на те, аби увійти в наше життя і змінити його. Погляд на життя стає новим, цікавість до земних речей зникає і з`являється розуміння того, яким є Господь.

Біблія – це книга двох авторів: Бога і людини. Сам Творець надихнув людину на її написання. Тут ми маємо змогу знайти Бога і пізнати Його.

Чому люди не часто читають Письмо? Вони зазначають, що нічого не розуміють. Такі слова ніщо інше як нічим не обґрунтована причина. Ніхто не може дізнатися про що написано в книзі поки не розгорне сторінки. Ніхто не зможе зрозуміти про що написано в Біблії поки не прочитає її.

Ця Книга є проста. Її герої – це звичайні люди, які жили в своїх буденних справах . Їх торкнув і надихнув Бог. Ніхто з них не мав якихось надзвичайних можливостей чи чогось особливого. Небезпечним є тлумачення Біблії як історичного чи географічного підручника.

Усвідомлення написаного в Святому Письмі залежить також і від ментальності людей, які її читають. Наприклад західна (наша) ментальність характеризується запитаннями Де? Коли? Як? відбувалися описані події. Насправді люди, що писали Книгу книг належали до східної ментальності і в основу ставили запитання чому? Тому коли ми знаходимо явну гіперболізацію в тексті, то не лякаймося, це зовсім не вигадка, а засіб, що застосовують з метою перенесення в ті події.

Насправді біблійні тексти оточують нас досить часто. Вони включені у більшість обрядів. Це тому, що Бог за допомогою такого інструмента говорить до нас. Той, хто прожив день без Письма – дарма його прожив.
Якщо щоденно приділяти Святому Письму кілька хвилин , то отримаємо колосальний результат. Зміцніє наша віра, вона зростатиме кожного дня, відкривається правда про Бога.

Повністю прочитати Біблію можна за 1 рік. Для цього є розписані календарі і графіки. Можна просто хаотично рухатися біблійними тексами, а можна проводити розважання над уривком. Розважання полягає в тому, аби читач у тиші знайшов відповіді на запитання що його вразило у даних словах? що Бог промовляє до нас через цей уривок. На кінець розважання можна подякувати зо отримані ласки і попросити про необхідне.

Програємо, якщо поставимо Святе Письмо на полку і не користуватимемось Ним. Саме читання цієї книги робить людину лагідною і перетворює її на друга Бога, бо вона слухає про що Він їй говорить. Після цього живе вже не сама людина, а Христос у ній. Читаючи – знайдемо відповіді на всі запитання та поради до всіх життєвих ситуацій. Проте головне робити все без фанатизму. Емоції зайві. Потрібна тиша. Не забуваймо про те, що скільки людей – скільки і шляхів до Бога.

Автор: Марічка Тракало
Світлина з сайту http://www.thebible4life.org


Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up