«Українська молодь – Христові» щиро вітає з уродинами Владику Йосифа Міляна!

2013-07-06 17:00

«Українська молодь – Христові» щиро вітає з уродинами Владику Йосифа Міляна, єпископа-помічника Київської Архиєпархії УГКЦ.

Якими би важкими не були обставини, Бог завжди бережно провадить своїх обраних правильною дорогою. Народжений і вихований у греко-католицькій сім’ї, отець Йосиф зумів через усе життя, через часи офіційних заборон Церкви та різні життєві випробування пронести вогник своєї віри і навіть більше – перетворити його на величезне вогнище служіння Богові.

Після закінчення військової служби починає проявлятись глибоке зацікавлення Івана (так у миру звали отця Йосифа) Церквою та її доктриною, яке і приводить його до підпільної в ті часи семінарії та монастиря. 8 березня 1983 року Іван Мілян зложив вічні обіти-схиму і прийняв духовне ім’я Йосиф, а 30 грудня наступного року прийняв ієрейські свячення. Студіювання семінарійного курсу, проходження священичої та монашої формації під проводом отця Юліана Вороновського, інших ієреїв Студіону та єпархіального духовенства, студії в Інституті літургічно-пасторальної формації Люблінського католицького університету, де захистив магістерську працю і отримав ступінь магістра богослов’я, а згодом і ліценціата, і разом з цим всім – активна праця на благо Церкви, як у часи її заборон, так і в час її відродження і виходу з підпілля.

Саме отець Йосиф активно долучається до розвитку молодіжного християнського руху у пострадянські роки: у травні 1993 року Блаженніший Мирослав-Іван (Любачівський) призначає його провідником та духовним опікуном християнських молодіжних організацій, в лютому 1997 року отця Йосифа призначено головою Патріаршої комісії у справах молоді, а з березня цього ж року – настоятелем Центру душпастирства молоді УГКЦ. Саме отцю Йосифу належить ідея проведення щорічного різдвяного фестивалю «Велика Коляда», який давно полюбили не лише львів’яни. І сьогодні, коли отець Йосиф Мілян несе почесну місію служіння у Київській архиєпархії УГКЦ, хочемо побажати йому нескінченної Божої ласки і опіки, всіх земних і небесних благ на довгі роки служіння Богові і провадження до Неба своєї численної пастви. З роси й води Вам, отче!Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up