Час хвороби – час на роздуми

2013-07-15 17:00

Кожного дня наше життя вирує, вирує, вирує, набирає обертів – або ж просто спокійно пливе за течією… Але чи завжди ми згідні з цим, чи завжди згідні сказати Богові «так» на його виклик?  Хоча цей виклик не завжди буває таким легким, як би нам того хотілось. Інколи Бог посилає нам «правильні» випробовування. Наприклад, хвороби.


Коли твоє життя активно пульсує в системі часу, світу, простору, ти не завжди задумуєшся: що ж я роблю неправильно і що потрібно ще змінити. Але Бог ніколи не хоче робити нам боляче. Він просто зупиняє тебе своєю доброю рукою і каже: «Дитино, зупинися, обдумай: чи все ти робиш правильно?». Інколи ми ще любимо «протестувати», коли не розуміємо Божої волі. Варто завжди пам’ятати, що Бог ніколи не дає випробовування без терпіння і сили волі, для тебе не існує легшого хреста – лише той, який ти несеш через все своє життя!


І коли тебе отак «зупинили» – ти маєш шанс на видужання, і не лише фізичне, а й духовне. В таких випадках гартується і зміцнюється твоя довіра до Бога. Чи довіриш Йому свої рани і турботи, чи покладешся ти на Нього навіть тоді, коли зовсім безпомічний? Саме хвороба стає тестом на вірність Христу. Як говорив блаженний Миколай Чарнецький, лікарі теж послані Богом, і зовсім не є чимось поганим у них лікуватись. Але от уже гірше, коли людина сліпо вірить тільки в лікарів і ліки. У першу чергу все ж маємо надіятись на Бога.


Коли ти безпомічний, поражений хворобою, ти ще ближче можеш відчути той проблиск Божого світла й любові у своєму житті. Бог подає тобі руку і каже: «Йди за мною!». Довір своє життя Христу, бо Він є Лікарем душ і тіл наших. Пам’ятай слова блаженного Миколая Чарнецького: «Ми повинні вглиблятися в рани Христа, і повинні розуміти, що це – найкращий лік для нашої душі!».


Автор: Марічка КореневичKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up