Діти-сироти потребують не співчуття й жалю, а простої уваги і душевного тепла

2013-10-11 11:55

5 жовтня члени організації «Українська молодь – Христові» та всі охочі знову відвідвали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, які проживають в селище міського типу Верхнє Синьовидне Сколівського району.

Суботнього ранку, коли місто ще спить, а на вулицях зовсім мало людей, весела компанія умхівців прямує до приміського вокзалу. Звідти ми вирушимо у Сколівський район, до селища Верхнє Синьовидне, аби вкотре провідати дітей зі школи-інтернату.

Опинившись уже біля школи, ми зауважуємо, як діти радісно стрибають на сходах, галасують, щось вигукують - радіють гостям. Раді і водночас зворушені такою зустріччю, ми разом піднімаємось до актового залу. По дорозі пригадуємо нашу попередню зустріч. Хоча востаннє ми були тут ще навесні, діти не забули нас. І це вкотре переконує: доброта, любов і турбота - наскільки це важливо для кожного. І діти в інтернатах потребують не співчуття чи жалю, а простої лагідності, піклування, любові і доброти.

До залу забігли останні діти, і ми стали у коло для молитви. Після цього дітки кинулись наввипередки розповідати віршики і співати пісень. За це отримали солодке частування – печиво і солодощі.

Лагідне осіннє сонечко так і вабило всіх на вулицю, тому дітлахи зграйкою побігли на майданчик, де продовжили веселе дозвілля. 
Організувавшись у дві команди, діти почали гру у футбол. Бавились і в інші ігри.

Зрештою, вдосталь набігавшись і втомившись, всі, щасливі і раді, повернулись до залу, де й отримали такі бажані подарунки: олівці, ручки, альбоми для малювання, зошити, книжечки, теплі шкарпеточки на зиму, і звісно ж - солодощі та фрукти.

Ми щиро вдячні всім, хто присвятив свій вільний час добрій справі і поїхав з нами, і тим, хто долучився до цієї поїздки матеріально і молитовно. Господь бачить щирість наших сердець і сторицею нагороджує за це. І дуже радісно, що ми можемо навіть такими маленькими справами робити діла милосердя.

Всім, хто хотів би також поділитись своєю любов’ю і турботою з дітьми, скажемо, що це не остання наша поїздка (стежте за повідомленнями на сайті і в соцмережах!). Також ми щонеділі відвідуємо школу-інтернат «Мрія», яка знаходиться на у Львові по вул. Лисенка, 53. Для того, щоб долучитись, звертайтесь до Христі Янчинської (тел. (067) 313-48-86).

Не забуваймо про тих, хто поруч і потребує нашої турботи! Для нас це всього лиш один день - але він надовго залишить у дитячому серденьку світлі і добрі спогади. Творімо добро - це ж так легко!

Автор: Христя ЯнчинськаKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up