Cтати інструментом в Божих руках

2013-11-05 14:27

Ти прокидаєшся зранку, виконуєш свої щоденні обов'язки, сідаєш у громадський транспорт, вирішуєш свої повсякденні справи і все це майже автоматично, без зайвих роздумів чи сумнівів.

Проте якось ти прокинешся, і зрозумієш, що все, що ти робив до цього марне і сповнене тими речами, які є дочасні. Ти намагатимешся проаналізувати те, що відбувається з тобою, шукатимеш причин і логічних пояснень. Але все це марна трата часу, бо все одно, як не приглядатимешся – не знайдеш... Тоді збагнеш, що тобі потрібен хтось, хто мудріший, виваженіший аніж ти, або просто вже виплутався із такого дивного становища. 

Насправді все вищезгадане відбувається майже з усіма людьми. Малий відсоток людей, які стверджують, що з ними такого не траплялося, це люди, які ще не дійшли до такого рівня розвитку, або ті, в кого цей етап пройшов непомітно і без їхнього втручання. Насправді такі моменти варто «ловити»  і використовувати на благо. Це час, коли слід  в поті чола кувати розпечене залізо, час, коли ще м`який віск і ми в змозі творити все, що нам тільки заманеться. Але разом з тим це і досить небезпечний момент, бо травми, отримані на цій дорозі загоюються дуже повільно і болісно.  Все отримане: позитивне і негативне – це безцінний досвід. Та все не так страшно, головне знайти ниточку, яка допоможе пройти цей скелястий і кам’янистий шлях. Є кілька загальновживаних порад: 

- Потрібно багато читати, але літератури, яка справді описує ваш душевний стан. Це має бути Біблія, психологічна література , а також праці людей, які є справжніми християнами.

- Необхідно молитися. Як би це банально не звучало, у скрутні моменти, а їх буде ой як багато, молитва заспокоює і додає сил продовжувати мандрівку.

- Потрібно знайти вірного товариша, який підтримає, повитирає сльози,  замастить колінця зеленкою і скаже, що ти неповторний(на), цінний(на) і тебе люблять.

Дотримавшись таких простих, але дуже ефективних порад і добряче переосмисливши себе, своє оточення, свої вчинки, зробивши правильні висновки, переламавши своє «Я», свої амбіції і гординю ти зможеш стати добрим інструментом в Божих руках, який принесе іншим багато користі!

Автор: Марія Тракало


Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up