Як «Українська молодь – Христові» коляду проводжала

2015-02-02 21:42

За доброю традицією, 1 лютого ми знову пригадали радісну новину Різдва Христового, яке ще зовсім нещодавно промайнуло на сторінках наших календарів. Цієї неділі УМХівська родина зібралася за святковим різдвяним столом на прощання з колядою. Святкування скликало всіх членів нашої спільноти, друзів та знайомих ще раз вшанувати цю радісну подію – Різдво нашого Спасителя.

Цьогорічне прощання з колядою було особливим, бо маємо тяжкий і тривожний стан у країні. Але ворог тільки й хоче, щоб ми боялися, скорбили і втратили віру на порятунок. Тож колядувати у цей час треба, бо колядка додає сили і бадьорить у вірі. Коляда – це не просто гарні обрядові пісні, які прийнято співати у певний час, це особлива молитва прослави, яку ми щоразу виголошуємо, колядуючи від хати до хати. Скільки у них радості, надії і сподівання! «Бог предвічний народився! Прийшов десь із небес, щоб спасти люд свій весь!» – все зрозуміло, просто, доступно кожному. Несучи цю новину, ми стаємо маленькими місіонерами, які голосять людству спасіння.

Дуже приємно, що наше родинне свято стосувалося не тільки львівського осередку «УМХ». На наше запрошення відгукнулися і «УМХ» з Тернополя, яка привітала нас добрим словом, і прекрасний вертеп з осередку на Рясному (Львів), який зорганізувала членкиня львівської «УМХ» Наталя Максимів. Радісні колядки нам подарувала чудова людина, талановита співачка і добрий товариш спільноти Оксана Муха, а також хор «Аксіос» храму Святого Архистратига Михаїла. Своїми спогадами з дитинства поділилися пані Оксана і пані Леся Крип’якевич. Ми ще раз пережили містерію нашого особистого Різдва.

Різдвяні свята, які ось-ось покинуть нас, були особливими: тепер ми – нація, яка стала кращою, добрішою, міцнішою у вірі і надії. Ісус народжується в серці кожного українця. «Різдво не завершилося 2000 років тому, воно відбувається щоразу в наших серцях, коли ми відкриваємо їх для Бога і Його благодаті», – зазначив отець Андрій Коваль. Саме тому ми так вшановуємо Різдво і переживаємо його по-особливому, дуже родинно!

Щиро дякуємо всім відповідальним за проведення вечора УМХівцям, господиням, які почастували нас смаколиками, і всім гостям, що відгукнулися на наше запрошення. Хай новонароджений Христос благословить всіх нас, а Пресвята Родина стане добрим прикладом для наслідування.

Христос народився!


Підготувала Марічка ТракалоKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up