УМХівці відвідали дітей-сиріт у Верхньому Синьовидному

2015-02-11 22:34

У суботу, 7 лютого, члени харитативного вiддiлу в ЛМГО «Українська молодь – Христові» Мар’яна Матвіїв та Віта Стасишин зібрали УМХівців, симпатиків і друзів, щоби вкотре відвідати діток з інтернату в селищі Верхнє Синьовидне Сколівського району.

Надворі – погожий морозяний суботній ранок, гамір і метушня ще не порушили ранкового спокою. Захопившись красою народження нового дня, мимоволі запитуєш себе: «Боже, чим я зможу послужити Тобі сьогодні?» Бо так часто, закрутившись у вирі особистих проблем, забуваємо, що хтось поруч потребує нашої уваги, підтримки, любові.

Вже на сходах школи-інтернату нас зустрів гурток дітей, які радісно стрибали і вигукували: «До нас приїхали гості!» Всі ми зібрались у залі, де в дружній атмосфері разом провели кілька годин – бавились, співали пісень, танцювали банси. Граючись з дітьми, дорослі і самі з захопленням поринули у світ дитинства. Врешті, вдосталь набавившись і добряче стомившись, ми сіли до дружнього кола, де кожен поділився своїми враженнями про те, що ж найбільше сподобалось протягом цього дня. Опісля всі частувалися фруктами, солодощами та домашньою випічкою, а наприкінці наших відвідин ми подарували дітям іграшки та одяг.


«Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом». Віримо, що нашим візитом, нехай і на коротку мить, ми подарували цим діткам тепло і радість.

Наостанок нагадуємо, що члени організації «Українська молодь – Христові» щонеділі відвідують дітей у школі-інтернаті «Мрія» по вулиці Лисенка. Долучатись може кожен! Тож не втрачаймо можливості наповнювати світ нехай і маленькими, але такими важливими для когось добрими вчинками.Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up