Великодній фестиваль у Новому Роздолі!!!!

2015-04-17 14:07

14 квітня стало справжнім святом для усіх жителів Нового Роздолу. Люди зібрались із однією метою-прославити Воскресіння Христове. Було дуже приємно бачити людей різного віку та їх посмішки.

Наше дійство розпочалось благословенням отців та спільною молитвою. Отець Ростислав Височан пояснив значення Воскресіння для кожного практикуючого християнина. Його слова стали доброю постановою для новороздільчан.

На фестивалі було багато пісень та виступів. Особливістю свята стали банси : “Зозулька” та ”Королівський вальс”,які провели наші умхівці Василик Вікторія та Савостьянов Ростислав , Татчин Іван та Українець Тетяна. Також із дітьми меншого віку проводили ігри та гаївки Решетник Мар’яна та Борисовська Уляна,дітки з радістю танцювали та весело проводили свій час,а батьки не відставали від них. Цікавістю фестивалю були величезні шахи ,ця гра захопила більшість аудиторії різного віку.

Також діяла умхівська крамничка,де кожен охочий мав змогу придбати вироби дітей та різну атрибутику спільноти УМХ. Майстер-клас показав Андрій Слободяник ,який творив різноманітні малюнки на обличчях усіх бажаючих(body art). Справжні чоловіки могли перевірити свою силу у змаганнях із мішками та зіграти флорбол .

На площі панувала атмосфера свята і радості . Всі люди були одягнені у вишиванки , які так гріли нам душу і тіло ,хоча погода була не зовсім теплою. На мою думку,такий фестиваль потрібно проводити щорічно ,адже він єднає весь народ в одне ціле та підтримує українські традиції.

Спільнота Українська молодь Христові щиро дякує звукооператору пану Ігорю Корсаку та ГО “Рух життя” , які допогли нам в організації.Також висловлюємо подяку “Правому сектору” та ”ФЛК Скіф”,МБК ”Молодість” , а зокрема колективам “Джерело”,”Намистинки” та пані Сагало Ірині Іванівні,вокальному гуртку із БЮТу , жертводавцю-пані Рудковській Лілії Михайлівні та міській центральній бібліотеці ,які приєднались до святкування і допомогли нам.


Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up