«Дощ падає – діти ростуть»… і виростає з них молодь

2015-06-30 11:12

І не просто ростуть, а розквітають. Адже все, що не під силу досвідченим скептикам чи зрілим педантам, підкорюється бадьорим хлопцям і дівчатам, які тільки-но починають розправляти крила! Перше кохання, перша відповідальність і обов`язки, здобута професія – все це змінює свідомість і є ознакою самостійності.

Період молодості найкращий, за винятком дитинства. Скільки можливостей, сил, енергії і безстрашності  палає у молодих очах! Ще нема досвіду, ще немає «бойових шрамів», ще нема розчарувань і невдач! Життя стрімко йде вгору і набирає обертів, а кожен крок може розвернути хід на 180 градусів! І що ж робити таким «молодим і зеленим» ? Ось кілька цікавих цитат відомих людей, адресованих сучасному молодому поколінню, адже немає більшої мудрості, ніж переймати мудрість попередників! «Не бійтесь! Не лякайтесь вашої молодості і вашого глибокого прагнення до щастя, правди, краси і справжньої любові! Часом говорять, що суспільство боїться цих потужних прагнень молоді, що і Ви  також лякаєтесь цього. Не бійтесь!» 
Іван Павло ІІ. Послання на XVIII Світовий День миру


 «…ви надія нашого народу на нормальне майбутнє! Не розчаровуйте його, а забезпечте йому всенародне благо». 

Любомир Гузар


«Відважтеся плисти проти течії. Відважтеся бути по-справжньому щасливими. Скажіть «ні» ефемерній штучній культурі, яка вважає, що ви не здатні взяти на себе відповідальність і прийняти справді великі життєві виклики».

Папа Франциск


«Молоді люди першими відчувають потребу змін на краще, бо молодість є весною життя. Вони не просто потребують того, що дарує Христос, не лише очікують зміни, а й приймають її – впускають всередину себе новизну, прагнуть повноти життя. Молодь починає рух до Бога і першою усвідомлює плоди приходу Господа».

Святослав Шевчук

«Не дайте підступним міфам жадібно їсти ваші молоді душі. Я бачив Ваші очі!!!! В кожному місті України!!! Вони яскраві! І усмішки Ваші щирі! Ваша енергія - це те, що об'єднує нас по-справжньому! Візьміть відповідальність на себе просто зараз - і Ви перетворите цю землю на діамант. Безмежно твердий і невимовно сяючий».
Святослав Вакарчук

Вітаючи всіх молодих людей зі святом, хочу побажати  багато волі і бажання творити добро! В наших серцях є велика сила, а в наших головах - безмежні таланти! Не марнуймо свого часу, не пропустімо своєї нагоди і не біймося змінювати світ!  

Підготувала Марічка ТракалоKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up