Прощання з колядою на УМХ

2016-02-08 15:28


7 лютого 2016 р. Б. спільнота “Українська молодь - Христові” провела такий вже люблений і традиційний захід - “Прощання з колядою”.

Метою заходу було зібрати за різдвяним столом членів організації, сеньйорів, а також симпатиків і всіх охочих духовно відпочити: поколядувати та прославити Ісуса, який з'явився на цей світ, щоб спасти кожного з нас.
Захід відвідало майже вісімдесят осіб. Духівник УМХ, о. д-р. Олег Кіндій, благословив усіх присутніх та звернувся з такими словами: "Українська молодь - Христові" - це товариство, де люди збираються разом для того, щоб прослявляти Христа, щоб своє життя Христу віддавати через конкретні вчинки. Різдво Христове - це свято чогось конкретного...бо у Різдві ми бачимо великого Бога, який стає конкретною особою, до якого можна торкнутися, обійняти, захистити, який лягає у стаєнці, щоб показати свою неміч, свою близькість до нас, щоб сказати: "я є такий самий, як ви, щоб вас згуртувати, і я стаю маленьким, щоб зробити Вас великими!" Разом з Ним єднаймося в цьому святі. Нехай Божа радість, про яку співаємо в колядці “Нова радість стала”, наповнює все наше життя!”.

Гостями свята були два хори - SOLI DEO та колектив із села Ямельня, які потішили всіх чудовими колядками та віншуваннями! УМХівський вертеп допоміг ще раз пережити історію народження Спасителя, а сіячі посівали, “добрим газдам вінчували”!


Перлиною свята була неповторна Оксана Муха. Від її душевного виконання різдвяних пісень, колядок та щедрівок, присутні затамовували подих не на одну хвилину!

Життєвим досвідом ділився з молоддю сеньйор організації Олексій Манько: “Зараз Вам дається, але прийде час, коли прийдеться віддавати. Тому кожен день, який Ви живете, Ви повинні жити в любові між собою, повинні мати спільні проекти, бо тільки в спільних проектах будується щось і щось розвивається. І це буде давати Вам велику і глибоку внутрішню насолоду. Тому що Господь - це є насолода. Я бажаю всім гарно розвиватися та зростати у любові. І не забувати, що ми щось повинні робити в цьому житті”.

На завершення урочистої частини відбулася церемонія вручення подяк активним дійсним членам, симпатикам, спонсорам організації та всім, хто долучається до розвитку спільноти. Опісля всього молодь гарно забавлялася і танцювала, розважаючись під запальні українські пісні!

Море позитивних емоцій, родинна атмосфера, святковий настрій та живе спілкування зробили своє! Але найголовніше - в дусі любові Христової уся спільнота УМХ гарно провела закінчення Різдвяних свят.
І для мене особисто цей щорічний різдвяний вечір в рідній спільноті дає наснагу та бажання працювати і поширювати Добру вістку, Нову радість. Кожного разу Нова радість настає, коли в громадській праці для молоді ми об'єднуємося як для святкування, так і для спільної роботи. А надихає і об'єднує, провадить й благословляє всіх нас Ісус Христос.
Тому не забуваймо: в кожній хвилині, де б ми не були, що б не робили, – Христос посеред нас!

Голова ЛМГО Українська молодь - Христові" - Роман Ковалів
Фото -
Христина Созанська


Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up