У Львові відбулося свято родини "Буде родина - буде Україна!"

2016-05-30 17:12


29 травня 2016 року відбулось свято родини "Буде родина-буде Україна!", яке організувала "ЛМГО "Українська молодь - Христові" за підтримки ЛОДА, організацій та спільнот Львова. Захід розпочався зі святкової молитви біля пам'ятника А. Шептицькому за участі владики Володимира (Груци).

Заступник голови облдержадміністрації  Юрій  Підлісний виступив зі вступним словом про роль здорової та щасливої родини в процвітанні України. Після чого розпочалась святкова хода "За життя та родину" до парку Культури ім. Б. Хмельницького. Марш заманіфестував цінності родини, важливість захисту життя дитини з утроби матері. У ході взяли участь представники Львівської ОДА, ЛМГO "Українська молодь - Христові", Фундація духовного відродження УГКЦ, Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, Комісія у справах родини ЛА УГКЦ, ЛОГО "Рух за життя", ГС "Асоціація бойових мистецтв та Єдиноборств" та небайдужі жителі Львова. 

У парку культури ім. Б. Хмельницького  відбувся концерт за участю дитячих та родинних колективів Львівщини, нагородження матерів-героїнь, вручення дітям грамот, флеш-моб присвячений святу, різноманітні майстер-класи для наймолодших гостей свята, цікаві  забави, спортивні показові змагання та ярмарок.

Метою свята було привернення уваги громадськості до проблеми захисту ненароджених дітей та захисту традиційних сімейних цінностей.

Підготувала - Надія Кузик
Фото - Олег Бабенчук

Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up