Проща дітей до с. Новосілки

2016-06-03 10:22


1 червня 2016 року з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей, згідно з рішенням Катехитичної комісії Львівської архиєпархії УГКЦ, відбулася проща дітей катехитичних шкіл Львівської архиєпархії до с. Новосілка Пустомитівського району Львівської області.

Цьогорічна проща приурочена Святому Ювілейному року Божого Милосердя. Участь у ній взяли близько 1500 дітей. Проща розпочалась спільною ходою до храму святих мучеників Макавейських і молебнем до Христа Милосердного, після чого прочани отримали благословення і окроплення свяченою водою. Важливою подією в програмі прощі була можливість пройти через двері Божого Милосердя.

Після походу до цілющого джерела організатори прощі, серед яких ЛМГО "Українська молодь — Христові", аніматори Школи християнського аніматора та молодь храму Зіслання Святого Духа (вул. Зелена), провели для дітей цікаву розважальну програму з іграми, вікторинами і бансами. На завершення прощі о. Андрій Платош, СДБ, уділив усім присутнім благословення та побажав гарного дня.

Цьогорічна проща була черговою нагодою для дітей весело та з користю провести час, поєднати молитву з відпочинком на природі, що надовго запам'ятається всім дітям. Кожний маленький прочанин отримав  значок та пам'ятку проходження через двері Божого милосердя. Окрім того діти одержали в подарунок молитвенник з піснями та розповіддю про суть та значення Року Милосердя.

Проща відбулась завдяки меценатам та за сприяння служби у справах дітей Львівської ОДА.

Підготувала - Надія Кузик
Фото - Роман Ковалів, Віра Ценглевич, Ірина Сулик


Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up