Зустріти Різдво в хижі серця

2016-12-26 14:58


До Різдва залишалося 2 тижні. Все місто поволі заповнювали кольорові вогні ілюмінації і радісні новорічні мотиви. Кожен метушився по-своєму, готуючись до свят. Протягом останнього місяця я все частіше чула фрази «приготуйте своє серце до приходу Ісуса», «впустіть Різдво до своєї оселі» тощо.

Студенти квапливо гортали конспекти лекцій, тамуючи подих перед іспитами, продавці в магазинах жваво заходились змінювати цінники, а офісні працівники підбивали підсумки року, що минає, і «підтягували» плани робіт. Все йшло наче добре, правильно і сплановано. І кожен був у передчутті дива, яке мало от-от статися.

Кожен по-своєму чекав народження Ісуса. Ревні християни опікувалися станом серця, своїми “яслами” до приходу Бога, невіруючі люди раділи низці вихідних. А ще була я, яка відчувала, що має статися, і як важливо, щоб Христос народився саме у моєму серці! Та все ж наближення свята лякало. Бо зустрітися з Богом означало б викинути все зло і образу з серця.

Протягом усього посту я чекала відповідного моменту, щоб зловити дух Різдва, та все ж видавалося, що кожна мить має якийсь недолік, певний дефект… Так минали дні за дням і я зрозуміла, що, мабуть, наповнити себе безмежною радістю і забути повністю про реальність - не зможу… Не можна штучно приймати Бога! Що ж тоді залишається? Я довго шукала відповідь і, здається, хочу поділитися нею з тими, хто ще у мандрівці, у пошуках собе.

Треба запросити Ісуса, хай навіть не у ясла, а у хижу свого серця. І не біда, якщо вона розвалена і захаращена спогадами, сумнівами, болем, страхом, розчаруванням і розпачем. Навіть якщо це серце не буде пишними палатами, Бог все одно готовий навідатися до нього. Я збагнула, що не слід боятися зустрічі з Ним, бо Він іде не як суддя, а як дитина, як Той, хто дарує надію!

І, може, колись ця розвалена хижа стане місцем радісним та світлим, але щоб так сталося, треба вже сьогодні надіслати Богу запрошення у свою вбогу домівку, навіть попри невизначеність та страх.

Навіяно думками після прочитання книги  Вільяма Пола Янга «Хижа».
Автор – Марічка ТракалоKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up