ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

2017-01-06 21:45


У слові: „Христос раждається”, є наймогутніша потіха, бо в ньому є щось, що не з цього світу, щось із неба, щось із радости, яка людину підносить до життя надприродного: віри, надії, любові.
 (Митрополит Андрей Шептицький)

                                                      
                                             Дорогі УМХівці, симпатики та наші друзі!Переживаємо хвилюючий час  Різдва Христового, напередодні  збираємось до спільної вечері біля святкового родинного столу, споживаємо спеціально приготованих  12 традиційних страв, у наших хатах запах куті і пампухів перебивають узвар і вареники, вже ось-ось вийде перша зірка і ми привітаємо один одного традиційним привітом «ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ»! і залунає коляда «Бог Предвічний народився, прийшов десь із небес…»… у цей момент мені сьогодні пригадується світлина з Алеппо, де на руїнах  храму люди, які втратили близьких з різдвяним вертепом вітали народження Христа. Справді,  Бог приходить не у пишні палати, не там, де багаті столи, а там, де чисте серце і де  його чекають і зустрічають.. Це момент, який  говорить про Різдво АБСОЛЮТНО ВСЕ.. Найважливіше з КИМ і чи взагалі ми зустрічаємо Бога, чи примирились у родині, чи у цей особливий час є поруч батько, мати, чи заколядують спільно, а головно  чи приймемо Його завтра у Святих Тайнах…

 Під веселий гомін колядок застановімося, що сьогодні для кожного з нас, зокрема,  означає промовити це слово «Христос Рождається» у ХХІ ст за столом поруч з рідними людьми. Чи усвідомлюємо ми, що «Христос Рождається» - це перший крок до остаточної перемоги добра над злом. Хоча ми і уявляємо перед собою новонароджене немовля, але усвідомлюймо, що перед нами сам Творець, який сьогодні приходить на землю  і стає одним з нас, щоб ми мали шанс піднятися з гріха і наблизитись до Нього  і робить це з величезною любов’ю до нас. Рівно ж як і кожна людина він зустрінеться зі злом,  спокусами,  несправедливістю, насміхом, зрадою найближчих , буде засуджений і врешті страчений, але це вже потім…. Сьогодні Бог – стає дитиною і з усмішкою немовляти чекає на зустріч з нами… Не упустімо моменту! Нехай у кожному серці повсякчас народжується Спаситель а ми сьогодні зустрічаймо РАЗОМ славних царів і користаймо для своєї душі з їхніх щедрих дарів.

Для нас УМХівців, рік у який ми увійшли буде особливим часом підготовки до святкування нашого ЮВІЛЕЮ від того моменту, коли у Львові близько сотні тисяч молодих людей поставили у центр свого життя Ісуса Христа і публічно пообіцяли бути вірним Йому протягом усього свого життя. Пам’ятаймо, що ми є наступниками цієї молоді і покликані у нашій спільноті впершу чергу впроваджувати і ділитися цим закликом з усіма молодими людьми, яких Бог ставить на нашій життєвій дорозі.  За прикладом Митрополита Андрея просімо в Бога про дар Мудрості для нас, нашої спільноти, молоді, держави і народу.  Спілкуймося, підтримуймо один одного,  ділімося любов’ю зі всіма, хто цього потребує, але будьмо тверді у вірі і у своїх переконаннях. Хай сьогодні  Новонароджений Спаситель благословляє, укріплює у вірі, породжує надію і провадить у житті. Радіймо , славмо Бога колядою, бо БОГ ПРЕДВІЧНИЙ НАРОДИВСЯ!  Нехай думка про те, що Христос Рождається, повсякчас, у кожному нашому доброму вчинку, у кожному сказаному доброму слові ПРОВАДИТЬ І ЗІГРІВАЄ ТЕПЛОМ!

Праведний митрополит Андрей, до якого апелюю сьогодні крізь століття і нас з вами закликає:  «Будьмо завжди вірні Христові», будьмо завжди вірні НОВОНАРОДЖЕНОМУ ХРИСТОВІ!

Голова ЛМГО «Українська молодь - Христові»,
Христина  КутнівKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up