Перше чаювання з Богом

2017-04-22 17:25

21 квітня 2017 року, в приміщенні Молодіжного Християнського Центру (вул.  Пекарська, 13), розпочався цикл зустрічей «Чаювання з Богом». Це новий проект ЛМГО «Українська Молодь – Христові», створений з метою пошуків відповідей на тяжкі запитання й виклики сучасності.

 

Перша зустріч була присвячена темі спілкування з Богом. Захід відбувався в приміщенні офісу «Українська Молодь – Христові», де учасники мали можливість випити запашного карпатського чаю, послухати запрошеного спікера, поділитися власними думками та спостереженнями. Гостем зустрічі став о. Юрій Блажиєвський із Згромадження Отців Оріоністів у Львові. 


«УМХ вирішили обновити формат зустрічей, зробити їх більш інтерактивними й цікавими. Тішуся з гарної ініціативи, а ще більше тішуся з того, що на початок було обрано слушну тему: спілкування з Богом. Люди, чи це не є центром і серцем цілого нашого життя? Отже, бажаю вам перебувати у постійному спілкуванні з Ним та між собою, і не забувайте використовувати для цього всі свої почуття.», - поділився своїми враженнями отець Юрій.


Також висловила свою думку про цей проект й Христина Кутнів, голова УМХ: «Як спілкуватися з Богом? Це питання є фундаментальним для мого духовного життя. Дякую о. Юрію за можливість поглянути на свій духовний зв'язок з Богом у різних перспективах, які відкривають нові горизонти й вказують на особисті помилки. Тепер я точно усвідомлюю, що з Богом можна спілкуватися не тільки устами, а вчинками, поглядами, доторками, емоціями, смаком і слухом».  


«Чаювання з Богом» - це спроба нового погляду на старі речі. Молодь завжди знаходиться у пошуках, тому їй необхідне місце, де б вона могла ставити питання без зайвого страху й переживань. Християнин знає, де шукати відповіді, тож у проекту й з’явилось гасло: «У Нього ЗАВЖДИ є відповідь. Приходь і дізнаєшся».

Відтепер щоп’ятниці о 19:00 запрошуємо почаювати з Богом у приміщенні Молодіжного Християнського Центру (Пекарська, 13). Приходь сам й запрошуй друзів! J


Підготувала Гнип Ольга-Марія Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up