Творчий християнський табір «ART AREA 2017»

2017-08-02 21:00

«Духовно-патріотичний виховний табір  для християнської молоді»

Творчий християнський табір «ART AREA 2017»

Дата проведення

2 – 11 серпня 2017 р.

Місце проведення:  Дитяча туристична база «Карпати», с. Дубина, Сколівський р-н. Львівська обл.

 

Цьогоріч табір проводитиметься у туристичній базі з харчуванням, неподалік річки, усі учасники проживатимуть у корпусі туристичної бази. Програма табору складатиметься із численних мистецьких майстер класів (різьба по дереву, малювання, плетіння, рукоділля…), щоденних богослужінь, спортивних ігор, конкурсів, ватр, дискотек, перегляду фільму, та відпочинку на річці. Нас також чекають 3 захопливі мандрівки.

Метою табору, перш за все, є відпочинок та реабілітація молоді (діти воїнів АТО) завдяки проведенню численних майстер класів, конкурсів, спортивних змагань. Присутність духівника та щоденна Літургія сприятимуть духовному розвитку молодої людини, кращому пізнанню себе, свого покликання. Праця в групах спрямована на розвиток лідерських якостей, відповідальності та командного духу.

Важливою особливістю цьогорічного табору буде присутність дітей воїнів АТО із цілої України. Дана інтеграція молоді буде доброю нагодою поділитися своїми духовними та культурними цінностями та разом відпочити.

Програма табору включає:

-          гутірки (уроки);

-          спортивні змагання;

-          майстер-класи;

-          мандрівки на водоспад Кам’янка, ранньосередньовічна наскельна фортеця ІХ—ХІІІ сторіччя «Тустань», підйом на г. Високий Верх за допомогою підйомників бази «Захар Беркут»;

-          вечірні ватри і вогники;Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up