Разом із «УМХ» – в гавайське літо

2012-09-19 23:00

ЛМГО «Українська молодь – Христові» вперше презентувала тематичну вечірку в гавайському стилі під назвою «Райський куточок на острові Пекарська, 13».

До цього часу організацією були успішно проведені вечірки української музики, танцювальна вечірка «На мармуляду до «УМХ», дві ретро-вечірки «Retro party», «Гаряче та холодне ретро», вечірка посмішок в стилі «SMILE», вечірки-запусти перед Постом. Ця вечірка стала особливою тим, що розпочинає літній сезон для членів та симпатиків організації. Організаторам вдалося приємно здивувати підібраним музичним репертуаром, влаштувати мікс позитиву завдяки танцям, майстер-класам, веселим змаганням та смачному частуванню, та найважливіше – поєднати це задля нагоди зустрічі друзів. Кожен учасник повинен був прийти з квіткою й принести з собою улюблений тропічний фрукт. Було організовано й місце відпочинку – імпровізовані «Гаваї» під парасолькою. Особливо запальними та веселими того вечора були танці під різнокольоровою стрічкою, вибір вождя острова та конкурс на швидке поїдання бананів. Все відбулося, як і було проанонсовано організаторами, з «вихором шалених емоцій» та «драйвовим настроєм». Тож, якщо ви пропустили цей захід, чекатимемо вас на наступному, бо несподіванки не закінчуються й запальний літній сезон тільки-но почався.

Незважаючи на шалений розмах гулянь та святкувань, незабуваймо й про свою духовність. ЛМГО «Українська молодь – Христові» пригадує, що попереду – поєднання приємного з корисним – сарепти, літній табір у Шацьку, піші прощі в Унів, Страдч та ін. Наша організація протягом літа продовжує також серію таких заходів, як Молитва на Вервиці та Молитовні читання Святого Письма. Літо – час відпочинку та активності. Відпочивайте корисно, й, основне, духовно разом із нами!

Галина Калинська-Корчук,
членкиня ЛМГО «Українська молодь – Христові»


Keywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up