Старосвітські походеньки

2012-11-29 22:00

Старомодне – не модне? “Бабусина скриня”– гніздо для молей? “Мамина шафа”– нецікава і неформатна барахолка? Перелік відмовок можна продовжувати, але якщо “підключити”трошки креативу і творчого азарту, то ці проблеми зникають вмить, а життя, бодай його коротка мить, перетворюється у феєричне ретро.

“Старосвітські походеньки”– під такою назвою відбулася ретро-вечірка, організована ЛМГО “Українська молодь – Христові”. Відзвучали ритми квік-степу, рок-н-ролу, танго, твісту, в переміш з вальсами і блюзово-джазовими мотивами, а хвиля їхнього відлуння ще два дні поспіль провокувала до пригадування рухів і танцювальних фігур, упорядковувала в пам’яті ретро-костюми і ретро-зачіски, шкода-от, ретро-парфумів ніхто не прихопив для багатоаспектного занурення в давно минуле.

Походеньки –  лише “офіційний” привід для здибанки, бо ж наслідком є всілякі мікродії: дівочі посиденьки, парубоцькі підморгеньки і спільні побрехеньки, звичайно ж, у хорошій, жартівливій семантиці цього слова.

Останнім часом вечірки у такому стилі дуже популярні: чи то спровоковано різноманіттям гардеробного вибору, чи особливою любов’ю до музики старої епохи, чи можливістю розважитися до “останнього видиху”, або ж поєднати усі варіанти, доповнивши перчинкою власної фантазії. 

Менше з тим, поняття “ретро”– для кожного своєрідне, бо намагаючись долучитися до загального, витвореного і запропонованого організаторами, кожен мимовільно стає співучасником дійства, співтворцем, а, отже, увиразнює й унікалізує готовий продукт.

Чи обмежилися затійники свята лише танцювальною складовою вечірки? Ні-ні, програма була нашпикованою, а часу, як зазвичай, не вистачало: приємні конкурси з нагородженням переможців (номінація “Кращий парний танець”, дві номінації “Найкращий жіночий і чоловічий ретро-образи”), захоплюючий показовий танго-виступ під супровід молодіжного оркестру, безкоштовні художні фотосесії. А на завершення – спільне молитовне єднання для подяки і прослави Господа, для наснаги до невтомності і праці. Бо хто ж, як не ми самі, - творці щасливих митей, прекрасних спогадів, безлічі усмішок і позитивного настрою.

Автор -  Оксана Андрійчук

Фото – Ігор ЧорнійKeywords: ...
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up