Репортаж з драйвово-кольорової вечірки “Смайл”

2013-01-16 20:00

Усміхайтесь частіше - житимете довше!

13 листопада 2011 р.Б. гостинна територія Пекарської, 13 - львівське мешкання міського осередку ЛМГО "Українська молодь – Христові" - приймала гостей на веселій вечірці з такою позитивною назвою "Смайл"! Надворі панує різнобарвний листопад, у когось викликаючи сум за вчорашнім літом, а комусь до нестримності лоскоче душу прийдешньою зимою. Вподобання і смаки у кожного такі різні, як і складне внутрішнє "я", наміри і прагнення. Але, попри все, є щось спільне, те, що об'єднує людей, незважаючи на ландшафтні кордони, національну приналежність, мовні відмінності, те, що живе в нас і з нами, те, що інколи доводиться провокувати силоміць, а інколи саме незбагненно злітає на зовні. Усе це не що інше, як усмішка! Вона, мовби бумеранг, повертається до свого джерела, чим незмінно збільшує уже присутню радість у самому носієві, наповнює її новими барвами, створює ланцюгову реакцію, а, отже, унікальний комунікаційний зв'язок.

Українська чи міжнародна, оригінальна чи звична, щоденна чи святкова, загадкова чи викладена на обличчях безпосередньо, кольорова або ж у смужку, клітинку, крапочку, зате природна, щира, відверта, тепла, одним словом, справжня усмішка стала найбільшою принадою та найкращою розвагою свята.

Дещо з інтернет-довідки: смайлик, смайл (англ. smile), емотикон (emoticon) - це ідеограма, що змальовує емоцію. Складається з різних символів, у тому числі і службових. Смайли придумані фактично в 1969 році з появою самого Інтернету. Отже, "смайлики"- це маленькі зображення, які можна використовувати для вираження своїх почуттів, емоцій, настрою, коли бракує слів, або ж вони не повністю описуть думане.

Супроводжували вечірковий усміх і кумедні конкурси, до участі в яких бажаючих було хоч відбивай, і показові виступи енергетичних брейк-денсерів, які, наче механічні дзиґи, крутилися-вертілися по всьому танцполу, і легке фонове відео з величезним різноманіттям симпатичних облич, кращих всесвітніх усмішок, комічних гримас, що підсвідомо відкладалися в клітинах пам'яті для відтворення, і різнопланова музика, в такт якої тіла вигиналися, скручувались і готові були на нові, незвідані досі для себе, подвиги.

Безмежність позитиву – ось що лягло на душу кожного, а ще - веселкова радість, листопадовий шерех та легкий подув вітру, дотик якого провадить уяву лабіринтами гегемонії мрій...

Автор - Оксана Андрійчук, член ЛМГО УМХКлючові слова: УМХ | вечірка | смайл | репортаж
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up