«Кубок надії»: спортивні змагання заради щастя для сиріт

2013-02-23 17:00

23 лютого представники львівських організацій та спільнот змагалися за перемогу на першому зимовому турнірі з міні-футболу «Кубок надії». Захід проходив у спортзалі Львівської духовної семінарії Святого Духа, що по вул. Хуторіка, 35. Координатор проекту – Місія «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ на чолі з отцем Романом Прокопцем, співорганізатори – Львівська Духовна Семінарія Святого Духа, Львівська обласна федерація флорболу, БФ «Малятко», Департамент гуманітарної політики ЛМР.

Ціль, яку поставили перед собою організатори, більш ніж благородна. І це не лише залучити молодь до фізичної активності та здорового способу життя, і не навіть просто за отримані за рахунок внесків та пожертв кошти закупити спортивний інвентар для футбольної та флорбольної команд дітей-сиріт, якими й, власне, опікується «Центр опіки сиріт». Організатори ставили за мету привернути увагу пересічної молодої людини до долі осиротілих дітей. Довести, що сироти – такі ж, як і ми, і теж мають право на місце під сонцем. І, звісно, показати людям, які би хотіли всиновити дитину, але не можуть цього зробити, що є безліч інших способів дати цим дітям відчути себе бажаними і любленими.

Характерно, що вже з першого разу турнір привернув увагу низки молодіжних спільнот Львова. Вісім команд, які згодились взяти участь у турнірі – представники львівських молодіжних організацій, спільнот, згромаджень: отці та брати, які працюють з дітьми-сиротами при ЛА УГКЦ, волонтери ЦОС «Руки Допомоги», ЛМГО «Українська молодь – Христові», ГО «Турбота в Дії», аніматори БО «Фонд «Разом для молоді», Організація Українських Скаутів, молодь від згромадження редемптористів, а також і самі випускники інтернатів. За правилами, команда-переможець отримує, окрім Кубка надії, також і грошову винагороду, яку використає на харитативну діяльність.

Перше місце на турнірі виборола команда від згромадження салезіян «Дон Боско», другу сходинку посіли «Капелани». На жаль, «Українська молодь – Христові» цього разу потерпіла поразку, певною мірою і з незалежних причин – через хворобу воротаря. Сподіваємось, що надалі команда не втратить шансу і покаже гідний рівень. Бо організатори обіцяють зробити такі турніри регулярними, а що учасникам ідея також сподобалась, то подальші турніри вже впевнено можуть очікувати на підтримку з боку львівської молоді: на думку учасників, такий турнір об’єднує, загартовує силу волі і характер. Тому стежте за нашими новинами… і приєднуйтесь!Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up