Один день радості і позитиву з сиротами Сколівщини

2013-03-02 17:00

Те, що ми робимо
Менше від краплини.
Та без цієї краплини
Океанові чогось би не вистачало…

Мати Тереза

2 березня «умхівці» завітали в інтернат «Надія», що знаходиться в смт. Верхнє Синєвидне Сколівського району. Ця незабутня зустріч надовго залишить свій слід у наших серцях, як і, сподіваємось, у серцях тих, із ким ми ділились увагою і щастям цього дня.

Відразу за порогом сиротинця нас зустрів гурток дітей, які з радісними усмішками вигукували: «Гості! До нас приїхали гості!». Усі дружньо зібрались у невеличкому залі, де розпочали зустріч молитвою. Опісля ми знайомились з дітками, дарували їм гостинці, разом співали пісень, слухали віршики, які розповідали дітки. Не обійшлось і без цікавих ігор – поділившись на команди, ми грали у передавання естафети. Переможцям як призи вручили іграшки, а що перемогла, як звичайно, дружба, то без подарунка не залишився ніхто.

На мить ми всі забули, хто діти, а хто дорослі, у захопливих іграх день пролетів як одна мить. У такі хвилини розуміємо, що насправді такі діти потребують не співчуття, а звичайної щирості, любові і підтримки. Прощались ми з дітками з трепетом у серці – вже за кільки годин перебування вони стали для нас особливими.


Дякуємо Богу, що можемо бути знаряддям у Його руках, і творити краплинки любові і добра! Вислюємо подяку і всім, хто долучився благодійної справи. Господь благословляє діла милосердя!


Автор статті - Христя Янчинська.
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up