На забаві українській Вас вітають умхівці!

2013-03-10 17:00

Знову й знову невгамовні члени організації «Українська молодь – Христові» збирають активну молодь на вечірки! А що попереду Великий піст, то цієї неділі всі охочі гарно провели час на вечірці-запустах «Забава по-українськи!». Хвилю позитивного настрою, бурхливих емоцій, щирих усмішок отримали всі гості вечірки. Святкового настрою додала дружня атмосфера, енергійна українська музика, різнобарвні вишиванки.

Святковий вечір розпочали ведучі – голова організації Роман Ковалів та заступник Мар’яна Бараник.Тому далі слово надали духівнику УМХ - о. Олександру, який задав духовного наповнення цьому заходу. Невгамовні ведучі протягом всього вечора забавляли присутніх цікавими конкурсами, розвагами, гуморесками.

Цікавинкою вечора (насамперед для хлопців, хоча, можливо, і не лише для них) став показовий виступ козаків, які перед публікою затанцювали бойового гопака, а також провели цікаві конкурси для представників сильної статі.

Ну а як же без музики! Дійсні члени організації та їх друзі підготували чудові музичні номери. Вуха гостей потішили милозвучні голоси Андрія Бомчика, Володимира Бучака та Іри Сулик, а також Оксани Новак.

Всі змогли, мабуть, донесхочу натанцюватись і наспіватись, спробувати себе у різноманітних конкурсах. Любителям фотосесій теж пощастило, оскільки цього разу на вечірці були аж два фотографи – Ігор Чорній та Андрій Бомчик.

Ну і, звичайно, як не згадати святковий стіл, наповнений «українськими» смаколиками. Всі мали змогу досхочу посмакувати смачних приготованих страв.

На закінчення вечора прозвучала спільна молитва при свічках. У великому дружньому колі всі заспівали «Боже Великий, Єдиний!». Адже забрались присутні таки не лише для розваг, але у – насамперед – на прославу Божу.

Автор статті: Христя Янчинська

Фото: Ігор ЧорнійКлючові слова: вечірка | УМХ | репортаж
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up