Христос - наша сила!

2013-05-08 00:23

6-7 травня 2013 р.Б. - 80-й ювілей з'їзду "Українська Молодь-Христові", що відбувся на стадіоні “Батька Сокола” під проводом Митрополита Шептицького, та зібрав понад сто тисяч молоді. 1933-й рік проголошений папою Пієм ХІ Святим роком великого Ювілею Христа. Під гаслом «ХРИСТОС – НАША СИЛА!» українська молодь присягнула на вірність Христові. У переддень великого свята Митрополит Шептицький звернувся до української молоді зі своїм пастирським посланням, в якому привітав учасників свята, закликав до вірності Христові та наголосив на тому, щоб цей день залишався пам’ятним упродовж всього життя.

«Нинішній день хай буде для Вас пам’яткою на ціле життя. Хай буде початком кращого, вищого, більш християнського, більше Божого життя! 
Хай буде початком нового святого життя!.» 
+Андрей, Митрополит (1933 р.Б.)

«Тому за благословенням Святішого Отця піднесімо руки до гори і зложім Христові присягу досмертної вірності, любови і прив’язання до Його Святого Євангелія і Заповітів.
Христе Спасителю! У 1900-ліття Твоєї смерти і Воскресення прирікаємо Тобі досмертну вірність. Так нам Христе допоможи»!»
+ Іван Будка

Плоди вірності молоді Христової у 1933 р. та наступних роках ми бачимо у незалежній Україні. Пропонуємо Вам приєднатися до молитви за прославу слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького:

"Господи Ісусе Христе, Ти завжди нагороджуєш Твоїх вірних слуг не тільки особливішими дарами любові, але й вічною нагородою святих на небі, а в багатьох випадках і прославою на Твоїх святих престолах тут, на землі. Покірно благаємо Тебе, зволь так прославити Твого покірного слугу Андрея Шептицького. Він упродовж свого праведного життя, повного терпінь і досвідів, був добрим Пастирем свого стада й великим подвижником церковної єдності. А через його прославу й заступництво зішли й усьому нашому народові великий дар єдності й свободи. В тій цілі благаю Тебе: уділи мені в своєму батьківському милосерді ту ласку, про яку я Тебе покірно прошу. Амінь."Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up