Ціннісні орієнтації сучасної молоді

2013-05-24 21:30

Якими цінностями я орієнтуюсь у сучасному світі??? Як я можу протидіяти шкідливим звичкам і тим самим будувати здорову спільноту у Христі...???
На запрошення ЛМГО «Українська Молодь-Христові» та за сприянням Комісії УГКЦ "Справедливість і Мир" 24 травня в приміщенні конференц-залу ЛМГО «Українська Молодь-Христові», що на вул. Пекарській, 13, відбудеться зустріч з українською молоддю під назвою: «Ціннісні орієнтації сучасної молоді». Гостями цього вечора будуть представники відомого у світі руху лікування та реабілітації алко- та наркозалежних «Фазенда Надії». Серед гостей - о. Пауль Стапель, співзасновник «Фазенди Надії» з міста Падерборн (Німеччина).

Представники руху «Фазенда Надії» розкажуть нам про негативний вплив та ряд згубних чинників і шкідливих звичок на формування ціннісних орієнтацій сучасної молоді. Також поділяться з присутніми практичним досвідом своєї діяльності, яка спрямована головно на допомогу алко- та наркозалежним людям у суспільстві. Це унікальна нагода для слухачів (присутніх) набути цінного досвіду для популяризації здорового способу життя у спільноті, власній сім’ї, на роботі тощо.

В ході цієї зустрічі спробуємо:
1. Осмислити наслідки та масштаби цієї проблематики в сучасному українському суспільстві.
2. Дати їй належну оцінку.
3.Знайти можливе вирішення актуальної проблеми для українського суспільства.

Довідка:
«Фазенда Надії» – це рух осіб, які у своїй діяльності спрямовані на лікування та реабілітацію узалежнених людей від алкоголізму та наркоманії! Спільнота була заснована більше двадцяти років тому о. Хансом Стапелем та Нелсоном Джованеллі. Базовим елементом цього руху є любов до ближнього. Особи, узалежнені від наркотиків та алкоголю, об᾽єднуючись у спільноту, під духовним проводом та взаємною підтримкою, долають проблеми узалежнення та відкривають перспективу надії та нового майбутнього, базованого на житті людини з Богом.
В основі діяльності «Фазенди Надії» є праця над відновлення узалежненими зруйнованої системи цінностей. Без цього одужання є неможливе. Відновити її не можна без звернення до Бога. Сьогодні Фазенда нараховує 70 центрів реабілітації та є присутньою в Бразилії, Парагваї, Аргентині, Мексиці, Уругваї, Філіппінах, Мозамбіку, Німеччині, Швейцарії та Італії.
Більш детальну інформацію про фазенду можна прочитати тут:http://www.fazenda.de/

Організатори зустрічі: ЛГМО «Українська молодь - Христові» у співпраці з Комісією «Справедливість і Мир» УГКЦ

Місце проведення: м. Львів,
вул. Пекарська, 13,
ЛГМО «Українська Молодь - Христові»,
МОЛОДІЖНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ЦЕНТРЗадати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up