«Українська молодь – Христові» щиро вітає з уродинами Владику Йосифа Міляна!

2013-07-06 17:00

«Українська молодь – Христові» щиро вітає з уродинами Владику Йосифа Міляна, єпископа-помічника Київської Архиєпархії УГКЦ.

Якими би важкими не були обставини, Бог завжди бережно провадить своїх обраних правильною дорогою. Народжений і вихований у греко-католицькій сім’ї, отець Йосиф зумів через усе життя, через часи офіційних заборон Церкви та різні життєві випробування пронести вогник своєї віри і навіть більше – перетворити його на величезне вогнище служіння Богові.

Після закінчення військової служби починає проявлятись глибоке зацікавлення Івана (так у миру звали отця Йосифа) Церквою та її доктриною, яке і приводить його до підпільної в ті часи семінарії та монастиря. 8 березня 1983 року Іван Мілян зложив вічні обіти-схиму і прийняв духовне ім’я Йосиф, а 30 грудня наступного року прийняв ієрейські свячення. Студіювання семінарійного курсу, проходження священичої та монашої формації під проводом отця Юліана Вороновського, інших ієреїв Студіону та єпархіального духовенства, студії в Інституті літургічно-пасторальної формації Люблінського католицького університету, де захистив магістерську працю і отримав ступінь магістра богослов’я, а згодом і ліценціата, і разом з цим всім – активна праця на благо Церкви, як у часи її заборон, так і в час її відродження і виходу з підпілля.

Саме отець Йосиф активно долучається до розвитку молодіжного християнського руху у пострадянські роки: у травні 1993 року Блаженніший Мирослав-Іван (Любачівський) призначає його провідником та духовним опікуном християнських молодіжних організацій, в лютому 1997 року отця Йосифа призначено головою Патріаршої комісії у справах молоді, а з березня цього ж року – настоятелем Центру душпастирства молоді УГКЦ. Саме отцю Йосифу належить ідея проведення щорічного різдвяного фестивалю «Велика Коляда», який давно полюбили не лише львів’яни. І сьогодні, коли отець Йосиф Мілян несе почесну місію служіння у Київській архиєпархії УГКЦ, хочемо побажати йому нескінченної Божої ласки і опіки, всіх земних і небесних благ на довгі роки служіння Богові і провадження до Неба своєї численної пастви. З роси й води Вам, отче!Ключові слова: Йосиф Мілян
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подій
 МС “Божі зернята“  свято Родини  батьки,діти  душа  свято ,УМХ  Страсний тиждень  Василій  аборт  папа  святкування  Канон Андрея Критського  Проща  вимкнення  зустріч молодь стосунки УМХ семінарія о. Микола Фредина о. Олег Кіндій с. Наталя Мельник  Кана  ялинкова кулька  молодь  Олег Дацій  кулінарні посиденьки  друзі  сміх  Друзі  Ольга  ЛМГО "Українська молодь - Христові"  вертеп  Фазенда Надії  село Ямельня  сім’я  центр репродуктивного здоров`я  фредина орест  мої друзі з галилеї  Українська молодь - Христові  Європейський Союз  Хрест Господній  УМХ чування церква Юра УГКЦ справедливість справедливість мир  духовність  вербна неділя  роздуми  місії  зустріч  святий  Трускавець  пам'ять  розповідь  Пауль Стапель  введення  Зарваниця,молодь  день захисту дітей  Блаженніший Любомир  Вечірка Запусти Українська молодь – ХристовіArrow-up