Зарваниця – місце, в яке прагнеш повернутися

2013-07-18 17:32

Погода мінлива. Сонце, хмарність, дощ. Але все це не завадило членам організації ЛМГО «Українська молодь – Христові» та її друзям виїхати на прощу до Зарваниці. Дні проведення - 13-14 липня 2013 р.Б. Цьогоріч виїхали двома автобусами.

 

Як і годиться, поїздка почалася з молитви. Потім знайомство, молитва на вервиці, пісні. Дорога прийшла легко і швидко. Ніхто й не помітив, що ми опинилися у Зарваниці.  Як згадує одна із учасниць прощі, Бедрило Олена Богданівна (вчитель географії): «Зарваниця - це місце, в яке прагнеш повернутися. Це святе місце з особливою енергетикою. Тут є можливість задуматися про стан своєї душі, власне заглибитись у власний духовний світ. Загалом прощі – це можливість людини «відключитись» від побутових проблем. Саме на прощі вони здаються такими незначними. Проща збагачує наш духовний світ, тому це дуже корисно для душі».

 

Програма була цікавою і духовно багатою, а особливо вечірній та нічний час: це і похід зі свічками до чудотворного місця, і Молебень до Богородиці, в якому взяв участь Блаженніший Святослав, освячення води та Хресна дорога, концерт гурту «Кана». Для молоді відбувалися нічні чування.

 

У нашому маленькому наметовому містечку теж панувала чудова атмосфера. Після невеличкої перекуски, кожен поглинув у пізнання основ та зміцнення віри, пошук себе, гармонії душі. Опісля Молебню в невеличкій альтанці зав’язалася духовна бесіда з отцем Юрієм (монаше згромадження УГКЦ отців оріоністів), який очолював групу яко духовна особа. Спілкування було настільки цікавим, що ніхто й не помітив, як промайнуло понад дві години. Було багацько різноманітних запитань, на які отець вміло знаходив відповідь (про що спілкувалась молодь з отцем прочитаєте згодом).

 

Недільний дружній похід під хоругвою на Архиєрейську Літургія, яку очолив Блаженніший Святослав. Не зважаючи на дощ, всі мужньо вистояли до кінця. Опісля Святої Літургії Блаженніший освятив пам’ятник Івану Павлу ІІ.


А дощ продовжував падати – очищати землю і прочан. Так і вирушили додому. Трішки мокрими та щасливими, духовно наснаженими. 


Автор - Ірина СуликКлючові слова: Зарваниця | проща | УМХ
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up