"Родинний відпочинок" далеко від родини

2013-07-24 00:59


Коли літо приходить - гаряча пора, і на сірому камені плавиться тінь, ми усі збираємося на Шацькі озера. Сосновий ліс, свіже повітря, сонячний пляж і дзеркально чиста вода озера Світязь – ось що чекало усіх тих, хто разом з ЛМГО «Українська молодь – Христові» поїхав на освітньо-відпочинковий табір «Родина».

Більше 35 молодих людей разом жили у наметах, молилися, грали у різні ігри, плавали на байдарках та катамаранах, а також співали під гітару. Кожен отримав неповторні враження та знайшов нових друзів. Дехто з них захотів поділитися власними враженнями.

Марія, 35 років (домогосподарка): «Я приїжджаю на Шацькі озера з УМХ вже третій рік поспіль, для мене - це можливість поспілкуватися з молоддю та гарно і культурно відпочити з дітьми».

Настя, 7 років (школярка): «На озері мені подобається плавати, будувати замки з піску, а також дискотека і фільми в лісі. Я такого ніколи не бачила».

Ірина, 31 рік  (бухгалтер): «Я в Шацьку вперше, і мене вражає щоденна Літургія, можливість покататися на байдарках та поспілкуватися з цікавими та культурними людьми».

Максим, 6 років (школяр): «Мені подобається гратися на пляжі, я дізнався, що під водою можна розплющувати очі, в таборі дууууууууууже весело)))».

Ярина, 17 років (студентка): «Я з УМХ на Світязі вже третій раз, кожного року - це нова і хороша атмосфера, щороку рівень підготовки табору зростає. А також мені до вподоби індивідуальний підхід до кожного учасника. Дякую за гарно проведені дні!»

о.Андрій Коваль: «УМХівський табір в Шацьку вже третій раз дає мені  змогу краще пізнати молодь. Як духівник я маю можливість допомогти учасникам знайти відповіді на важливі запитання, а також глибше пізнати правди християнства. Для мене це також досвід проведення Божественної Літургії на природі. Складається враження, що усе довкола, ціла Вселенна, прославляє Господа».      
             
Мар`ян, 22 роки (організатор): «Вже четвертий рік я відпочиваю і організовую відпочинок на Шацьких озерах. Мені подобається створювати затишок в таборі, піклуватися про людей, їхній спокій. Найважчим є забезпечення усіх учасників необхідними речами, тобто технічна частина. Цьогорічний табір «Родина» є для мене особливим, бо вперше під час молитви ми об`єднували наш табір з ще одним, теж молодіжним і християнським».

Христина, 24 роки (музикант): «Вже 2 роки я приїжджаю на озеро Світязь з «Українською молоддю – Христові». Я вибираю відпочинок з цією організацією, бо люди, які їдуть з нами, завжди відкриті, цікаві, повні сил та енергії».

Таня, 14 років (школярка): «Найбільшим здивуванням для мене було те, що життя в наметі не таке страшне, як здавалося на перший погляд. Тут можна відчути єдність з природою. Я зовсім не шкодую, що поїхала відпочивати з УМХ».

Мирося, 12 років (школярка): «Канатна дорога, «морські війни» на катамаранах, співи під гітару - таких емоцій ніде не відчуєш, якщо не приїдеш до Шацька».

Роман, 33 роки (організатор): «Волинські озера – це оптимальне поєднання лісу, води, чистого повітря. Всі ці фактори створюють ідеальні умови для реального відпочинку. Тут ти наче «відриваєшся» від міського життя. Саме це мотивує нашу організацію вже багато років поспіль організовувати такий молодіжний християнський табір. Ми разом радіємо простим речам і наближаємося до Бога».

Мирося, 29 років (організатор): «Вже вдруге я долучаюся до організації УМХівського табору в Шацьку. Тут люди знаходять змістовне спілкування, відчувають зріле християнське товариство. Всі учасники табору творять одну міцну і дружню сім`ю, де вчаться допомагати своїм товаришам. Усім хочу побажати гармонії, процвітання, миру і злагоди.»

Марічка, 26 років (лаборант): «Завдяки табору я відкрила в собі нові таланти, навчилася плавати на байдарках та пізнала багато цікавого. Все було дуже захоплюючим».

Прикро, що все хороше закінчується швидко. Табір в Шацьку з УМХ – це була чудова нагода разом відпочити, помолитися, дізнатися нові і цікаві факти духовного життя, а також знайти нових друзів.
Далі настануть трудові будні, новий навчальний рік чи інші форми щоденної рутини, але найголовніше – ми усі знову з нетерпінням чекатимемо літа, озера і табору, організованого «Українською молоддю – Христові».


Автор: Марічка ТракалоКлючові слова: молодь | Шацьк | табір | озеро
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up