Там, де пісня лунала на весь рідний край...

2013-08-01 10:13

  

«Хтось з них пісню почав,

і вона пролунала

на всі гори Карпати,

на весь рідний край…»


З 22 по 26 липня 2013 р.Б., в славному селищі Славську з ініціативи настоятеля храму УГКЦ  св. ап. Ів. Богослова села Суховоля  о. Ігоря Головчака. А також за підтримки Суховольської спільноти «Української Молоді - Христові», зібралася разом молодь с. Суховоля Городоцького деканату та молодь с. Довголука  Стрийської єпархії на літній табір, щоб радісно й спільно прославляти Господа дружньою щирою молитвою та патріотичною піснею.


Учасники табору мали змогу користати з Тайн Сповіді й Євхаристії. Щодня служилася Божественна Літургія. Не можемо не потішитись тим, що аніматорами були саме Суховільська молодь. Це Тарас Курилець, Марія Махніцька, Ореста Сімейко та Михайло Левицький,  котрі, скориставшись усіма талантами, якими обдарував їх Господь, робили табір веселим і цікавим.


День у Таборі завжди закінчувався ватрою, де тісно перепліталися гарна українська пісня і акторська майстерність  усіх таборян.


Попри  щільну програму табору ми не забували, що Карпатські гори так і манять. Встояти перед цією Божою красою дуже важко, та й чи потрібно…. Ми таки віднайшли в собі сили і піднялись на гору Погар, на гору Писану, побували біля печери  Писана Криниця, де за легендою, свого часу переховувався Довбуш.


Час злетів дуже швидко… Табір добіг свого кінця й усі повернулися додому з безліччю прекрасних  спогадів і великим бажанням зустрітися знову через рік.

                                                                                     

Таборяни с. Суховоля.Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up