«Українська молодь – Христові» побувала на цьогорічному Міжнародному екуменічному таборі «Friedensgrund» («Злагода»)

2013-08-07 21:34

Боснія і Герцеговина, Німеччина, Угорщина, Молдова, Литва, Білорусь, Україна, Румунія і Хорватія. Що може об'єднувати ці країни, запитаєте ви? Відповідь дуже проста – Міжнародний екуменічний молодіжний табір «Friedensgrund».

Кожного року змінюється місце розташування табору. Цього разу він відбувся в Литві – країні, розташованій на східному узбережжі Балтійського моря.

Протягом десяти днів понад 100 молодих людей єдналися за допомогою спільної молитви, праці та відпочинку. За ці дні між усіма учасниками зникли мовні бар'єри та ментальні особливості. Кожен відчув загальну атмосферу радості, спокою, миру і злагоди.

Мабуть, правильною є думка, що молитва єднає незалежно від раси і кольору очей. Якою б мовою не лунало Святе Письмо, ти все одно відчуватимеш наскільки воно близьке тобі. У цьому мали змогу переконатися представники всіх країн-учасниць.

Спільне проживання, праця, труднощі та перемоги, робота в інтернаціональних групах та багато інших важливих речей стали доказом того, наскільки сильно єднає Христос.

У цьому таборі не було «своїх», «чужих», відкинутих чи забутих. Велика сім’я «Friedensgrund» пам'ятає та підтримує кожного, піклується і дбає про всіх. 

Ми глибше пізнали культуру й традиції Литви, ознайомились із географією цієї країни. Дні, проведені в Литві надовго закарбуються у серцях учасників.

Українська група, яку представляли члени і симпатики Львівської міської громадської організації «Українська молодь – Христові» привезли додому багато позитивних емоцій, вражень, збагатилися духовно та інтелектуально, знайшли нових друзів і гідно представили нашу рідну країну.

Автор - Марічка Тракало


Ключові слова: Friedensgrund | Злагода | УМХ | табір
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up