Моє духовне зростання в спільноті та знаходження себе

2013-08-12 16:06

Моя історія у спільноті “Українська молодь – Христові” почалась у 1995 році. Я навчався в Українському греко-католицькому ліцеї та отримав можливість поїхати з УМХівцями до Німеччини. З цього часу для мене спільнота стала переломним моментом у спілкуванні. Почав вчитися виходити поза рамки себе самого та знаходити спільну мову з багатьма іншими людьми, які можливо мають інші погляди на життя ніж я.

З 1999 року, будучи студентом духовної семінарії, проводив духовні бесіди на УМХ. Це знову ж таки був новий поштовх у моєму житті, що дозволив мені відкрити лідерські здібності (хоча, якщо чесно, то лідер з мене кепський, - сміється о.Василь). Я почав зростатися зі спільнотою.

У 2006 році був обраний головою ЛМГО “Українська молодь - Христові”. Не зважаючи на те, що після мого посвячення залишається недостатньо часу для УМХ. Та для мене і сьогодні ця Спільнота є гарним прикладом християнської любові.

Вважаю, що ЛМГО «Українська молодь – Христові» є найкращим місцем, де молода людина може прийти до Бога і Його Святої Церкви.

Тут знайдеш себе! Тут знайдеш Христа! Тут знайдеш себе у Христі!

Автор: о. Василь Урбанович


Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up