Духовні бесіди на тему: «Християнські цінності - рушійна сила суспільства»

2013-10-11 18:30

11 жовтня 2013 р. Б. о 18.30 в приміщенні ЛМГО «Українська Молодь - Христові» відбудеться зустріч на тему: "Християнські цінності - рушійна сила суспільства та особи".

У всі часи життя людини,і навіть тепер, коли Ти живеш, рушієм змін є цінності. Не гроші чи видимий вплив статків, не опозиція, влада чи політичні партії, не олігархи та держави, а цінності, які формуються у кожної людини та суспільстві.

Цінності. Ними просякнуті наші думки, вчинки, наша поведінка. Ними керуються всі: і Ти, і я, і воно (суспільство). І кожна особа, коли б вона не жила, залишить внесок завдяки тим цінностям, які її змінюють і все довкола. Усі реформи і революції світової історії починалися зі зміни парадигми цінностей. Ми можемо цього не усвідомлювати, але кожна наша дія є наслідком не тільки раціональної логіки, а й того стрижня цінностей, який "сидить" усередині кожного. 

Наживо 11 жовтня 2013 р. Б. о 18.30 ми спілкуємось про цінності, християнські цінності та їх вплив з п. ІГОРЕМ ДЕРЖКОМ, кандидатом філософських наук, доцентом, завідувачем кафедри філософії та економіки Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького, Головою Львівського відділення Національного олімпійського комітету (2000-2005 рр.), членом Народного руху України (з 1989р. до лютого 2005р.). 

Не пропустіть, цінність зустрічі знайдіть!!

Формат наших бесід:
- коротка доповідь на певну тему;
- обговорення в малих групах;
- спілкування, чаювання та кавування
(гостинці до чаю приносимо з собою і частуємо один одного)

Організатори: ЛГМО «Українська молодь - Христові»

Місце проведення: м. Львів,
вул.Пекарська, 13,
ЛГМО «Українська Молодь - Христові»,
МОЛОДІЖНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ЦЕНТРКлючові слова: бесіди | УМХ | Ігор Держко
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up