“Сумління – мій найкращий друг!?”

2013-11-29 08:00

З 29 листопада по 1 грудня 2013 р. Б. у перший тиждень Різдвяного посту ЛМГО “Українська молодь-Христові” – запрошує Тебе на реколекції, що пройдуть, в чоловічому монастирі отців Василіан св. Йосифа Обручника у смт Брюховичі.

Тема реколекцій: “Сумління – мій найкращий друг!?”


І проведе ці реколекції о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ректор духовної семінарії для оо Василіан, що знаходиться у Брюховичах. 
Духовне оновлення у Різдвяному пості, як і оновлення загалом починається із співпраці з найкращим нашим другом – нашою совістю, нашим сумлінням.Сумління, яке є компасом до неба, кожному потрібне наче повітря, наче сонце чи вода. Як компас завжди правильно показує сторони світу, так і наше сумління нам вказує вірний шлях, дорогу спасіння. А хто не дружить із сумління – на реколекціях буде мати нагоду подружитися. 
Саме совість у серці людини підказує їй у відповідний момент як чинити добро та уникати зла. Вона судить також і конкретні вибори, схвалюючи добрі і засуджуючи ті, які є злими. Розсудлива людина коли слухає свого морального сумління, може почути Бога, Який говорить з нею”. Сумління дозволяє прийняти відповідальність за вчинені дії. Виховання сумління є завданням цілого життя. 


Тому на реколекціях будемо розважати над такими темами як: 
- сумління –очі душі 
- формування сумління що є компасом до неба
- життя у сумлінні або як з ним подружитися.

Тому послідуймо за порадою св. Августина який радив: “Повернися до свого сумління, розпитай його. Верніться до вашого внутрішнього світу і у всьому, що чините, дивіться на Бога, що є свідком”. 


У часі реколекцій, коли реколектант проводитиме науки, чи під час тиші, а чи спільної молитви, лише Ти зможеш віднайти своє сумління, “товариша” на Твоїй дорозі спасіння! 


Вартість реколекцій: 285 грн.Необхідно обов’язково мати:


- молитвенник "Прийдіте поклонімся"

- вервицю

 - засоби особистої гігієни

- теплий одяг


Деталі та попередня реєстрація за номерами:

096 272 68 68 - Марічка

063 068 55 77; 067 197 88 22 - Роман


 “Це для Тебе…- але не без Тебе”

Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up