Святий Миколай для бідних та нужденних

2013-12-21 00:01

Не лише у благополучних і заможних родинах із нетерпінням чекали на візит святого Миколая. Не менш очікуваним це свято було у «проблемних» сім’ях та інтернатах, де дітям часто бракує справжньої підтримки і турботи. Аби ці діти не залишились без уваги, 18 грудня 2013 року Львівська молодіжна громадська організація «Українська молодь – Христові» організувала свято для вихованців навчально-реабілітаційного центру «Мрія», що по вулиці Лисенка, 53 – тут живуть і навчаються близько двохсот дітей віком від 5 до 15 років, які з тих чи інших причин втратили батьківську опіку.

Про те, з яким нетерпінням дітлахи чекали на гостинці від святого Миколая, свідчать численні листи, які «Українська молодь – Христові» отримала уже задовго до свята: старанно і акуратно написані, з гарними яскравими малюнками для самого Миколая. І варто зауважити, що у проханнях дітей майже не було дорогих забаганок на зразок айфонів. Більшість цих дітей просили Миколая про звичні і буденні, але такі потрібні для них речі – зошити, олівці, теплі рукавички та шкарпетки…

Організатори доклали чимало зусиль, аби втілити дитячі мрії та побажання. Особливо до підготовки доклалися дівчатка з харитативного відділу спільноти «Українська молодь – Христові» – Яринка Слічна та Наталя Максимів. Вони подбали, аби жодна дитина із навчально-реабілітаційного центру школи-інтернату «Мрія» не залишилася поза увагою і не була обділеною.

Сама лише підготовка подарунків тривала декілька днів. У ці дні спільнота перетворилась на справжнісіньку майстерню святого Миколая, де його помічники-волонтери допомагали готували пакуночки з гостинцями. Завдяки старанням харитативного відділу та всіх, хто долучився, усі ці діти отримали чудові подарунки, а в додаток до них – солодощі та вітамінки.

Не лише харитативний відділ доклався до того, аби для дітей з інтернату це свято стало особливим. Керівники театрального відділу підготували та провели у школі-інтернаті невелике дійство – сценку про святого Миколая. На завершення сценки пісню «Ой, хто, хто Миколая любить» співали всі гуртом: і учасники вистави, і усі дітлахи. І на пам’ять – зробили спільне фото.

А потім святий Миколай зі своїми помічниками-Ангеликами вирушив по класах, де їх уже чекали діти. Усі вони написали листи до Святого Божого угодника і з нетерпінням чекали на свої подарунки. Зустрічали гостей з піснями, віршиками. З дитячих личок не сходили щасливі усмішки.

Зрештою, не лише у школу-інтернат «Мрія» завітали члени організації. Цього ж дня святий Миколай із помічником-Ангелятком і невеличкими клуночками завітав у сім’ю, де також потрібна допомога. У цій сім’ї – четверо неповнолітніх діток… Дарувати людям радість і споглядати цей блиск очей, це щастя, дивитись, як щасливі дітлахи із цікавості відразу ж розпаковують подарунки – це залишає на душі радість і теплі спогади ще на довгі роки.

Наостанок хочемо висловити безмежну вдячність усім благодійникам і жертводавцям, які допомогти нам створити це свято для дітей. Без вашої допомоги і підтримки наш задум залишився би нездійсненним! Складаємо вам велику подяку і просимо Бога у молитвах про благословення за вашу небайдужість і підтримку. І сподіваємось надалі на допомогу і співучасть кожного – адже добрі справи найкраще звершувати разом.


Підготувала - Ірина СуликЗадати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up