Новорічна ніч разом із УМХ =))

2014-01-04 12:00


Знову й знову невгамовні, енергійні, завзяті умхівці зібрали активну молодь – для того, щоби разом, у дружньому колі «Української молоді – Христові» зустріти Новий, 2014 рік. Щоби подарувати кожному хвилю радості, атмосферу незабутнього, по-справжньому «відривного» Нового року і щоби цією ж хвилею зарядити всіх на активний рік, який чекає на всіх нас.

Але про це все згодом. А зараз на мить повернемось у той час, коли неспішно добігали останні години старого року. Новорічний Львів огорнули вечірні сутінки, а кольорова гама вогників надавала стародавньому місту загадковості і чарівності. Цією атмосферою і насолоджувався гурт молодих людей, який прямував вузенькими затишними вуличками до храму Павла і Петра. Тут усі збирались, аби помолитись і подякувати Богу за прожитий рік.

Адже, як наголосив на Літургії отець Олександр Чумаков, дякувати потрібно за усе, а не лише за окремі речі. І лише тоді, коли навчимось дякувати і відпускати минуле, зуміємо сповна жити новим життям, втілити у життя всі ті нові мрії і сподівання, які завжди символізують прощання зі старим роком і зустріч року нового.

Після закінчення Літургії усі гуртом гайнули на Пекарську, 13. У залі осередку «Української молоді – Христові» лунала святкова музика. Ялинка, ця лісова красуня, прибрана у новорічні шати, своїм святочним виглядом так і припрошувала усіх до святкового столу, який вабив апетитними стравами. Отець Олександр привітав усіх з прийдешнім новим роком і благословив святкування.

У залі – гамір і сміх, усі усміхнені і щасливі, в очікуванні чогось радісного і бажаного, нового і невідомого. І ось – ця мить. Бам… бам… бам… Куранти пробили дванадцяту! Спалахнули вогники, залунало безліч вітань, дружні і щирі обійми немов об’єднали усіх в одну велику родину.

А далі настав час для гучного і радісного святкування. Веселі ведучі розважали молодь, влаштовували запальні танці, цікаві конкурси і розваги. Згадали й найщасливіші миті життя кожного – дитинство, і гості поринули у світ казок. Всі охочі змогли взяти участь у театралізованому дійстві за казкою «Ріпка». Аж ось ведучі знову зібрали усіх зацікавлених до наступного дійства – що ж буде цього разу? І за мить усі кружляли у королівському танці. І знову – частування солодкими смаколиками.

Над ранок усі рушили на Високий Замок, щоби запустити кольоровий феєрверк. І на цьому, звісно ж, не був кінець! Вже й шоста ранку минула, а забава тривала – усі радісно співали карооке. Святкування таки добігало завершення, хоч розходитись ніхто не хотів! Але нагадуємо, що це – тільки початок незабутній подій, які цьогоріч відбудуться в осередку на Пекарській, 13.

Ми щиро і від усього серця вітаємо усіх з Новим роком і Різдвяними святами! Запрошуємо частіше приєднуватись до нас. Сподіваємось, у новому році побачимось іще не раз! Адже тут завжди з радістю чекають саме на Тебе!
 

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В Різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай Бог благословляє кожну мить,
Ісусик Свої ласки посилає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

     Автор: Христина ЯнчинськаКлючові слова: Новий рік | вечірка | забави
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up