Мудрість на щодень від митрополита Андрея Шептицького

2014-02-05 14:49

Наприкінці минулого року побачило світ видання «365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень». У своєрідному календарі – цитати із праць митрополита про церковне та суспільне життя. «Живе ТБ» підтримало ідею популяризації думок Митрополита і створило телепроект тривалістю 365 днів, у якому щодня лунатимуть думки і міркування Андрея Шептицького.
Книга «365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень» побачила світ у переддень Нового року у видавництві «Місіонер», з ініціативи місії «Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ». «Це збірка думок у формі календаря з цитатами на кожний день року», – пише у вступному слові кардинал Любомир Гузар. Упорядкувала збірку працівник історичного архіву у Львові Оксана Гайова. Вона підібрала фрагменти до церковних та державних свят – із відомих нині 212 послань Митрополита, написаних з 1899 по 1944 рік. У книзі зібрані цитати як до церковних свят, так і загальноукраїнських дат – до дня знань, учителя, юриста… Є і висловлювання Андрея Шептицького про трагедію голодомору.
«Не так багато людей мають можливість і час читати всі великі послання Митрополита, – каже упорядниця Оксана Гайова. – А тому я подумала, що добре було б зробити витяги, квінтесенцію з усіх праць митрополита на всі 365 днів у році, щоб люди могли роздумувати і про Різдво, про інші церковні свята і державні, день Конституції, соборності, день недужого. Чи про день матері знаємо чимало, але Митрополит писав і про день батька і його висловлювання теж увійшло у книжку».Ідею поширювати слово Митрополита продовжило «Живе ТБ». Відтепер із 1 лютого уривки з мудрих повчань Андрея Шептицького можна не лише читати у книзі-календарі, а й дивитись у форматі відео. Щодня нове повчання митрополита можна переглянути на сторінках «Живого ТБ» – у мережах Facebook та VK, на сайті проекту zhyve.tv, а також на Youtube-каналі Департаменту інформації Української Греко-Католицької Церкви.

1 лютого


2 лютого


3 лютого


4 лютого


5 лютогоДодамо, що цьогоріч 1 листопада минає 70 років від дня смерті, а 29 липня 2015 року виповнюється 150 років від народження митрополита Андрея – графа, єпископа Української греко-католицької церкви, а з 17 січня 1901 року – Митрополита Галицького та Архієпископа Львівського, предстоятеля УГКЦ.


»

Підготувала - Катерина Судин
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up