«… Господь молитвою хоче тебе спасти» - великопосні реколекції з УМХ

2015-12-09 15:56Cаме такими словами Митрополит Андрей Шептицький звертався до своєї пастви кілька десятиліть тому. Пройшло багато часу, та в рік, який Українська Греко-Католицька Церква проголосила роком великого Митрополита, ці слова звучать як ніколи актуально! 


Під таким гаслом ЛМГО «Українська молодь – Христові» радо запрошує 7-9 березня 2014р.Б. на великопосні реколекції на тему: «…Господь молитвою хоче тебе спасти».


Молитва – це непереможна зброя, якою християнин може побороти зло. Вона допомагає долати труднощі, наповнює серце спокоєм і миром, зміцнює у вірі і додає сили у боротьбі. Святий Дух спонукає нас «чувати і молитися» (Мт.26,41), щоб протидіяти спокусам. Надихаючи на молитву, Святий Дух сам молиться в нас. А ми, молячись, «дихаємо» Святим Духом.


За допомогою молитви ми можемо поспілкуватися з Богом, розповісти про свої тривоги, попросити допомоги і подякувати за отримані ласки. 


Молитва твориться устами, умом і серцем. Спочатку вона є тільки словесною, але разом з нею має звершуватися молитва ума і серця, яку вона розігріває та підтримує. Маємо молитися щомиті, безперестанно спілкуючись з Богом, цим самим пригадуючи собі Його присутність.

Перед сучасною людиною постає невимовно велика кількість спокус, викликів, виборів, загроз тощо. Щоб усе це перейти і сміливо крокувати тернистою дорогою спасіння треба молитися. Як вдосконалитися у молитві, яку силу має молитва, як обрати місце і час молитви??? 


На ці та інші питання допоможе знайти відповідь о.Іван Колтун, парох храму Успіння Пресвятої Богородиці (с. Страдч).


Усі учасники впродовж реколекцій будуть задіяні у грі «Таємний друг», протягом якої зможуть зробити щось приємне для свого ближнього.


Реколекції відбудуться у м. Зборів Тернопільської області у монастирі Сестер Непорочного Серця Марії Фатімської.Усім учасникам ре колекцій необхідно взяти з собою:

 - Вервичку
 - Молитвенник «Прийдіте поклонімся»

 - Засоби особистої гігієни
 - Теплий одяг

 - Багато хорошого настрою)))


Отримати детальнішу інформацію можна за тел.:

096-272-68-68 Марічка 
098-235-18-37 Люба

Просимо зголошуватися до 06 березня 2014р.Б.
  Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up