Нічні чування «Божественна сила жертвенної любові, що не проминає…»

2014-04-12 21:3012 квітня 2014 р.Б. о 21.30 ЛМГО «Українська Молодь - Христові» запрошує вас на нічні чування, які будуть проводитись у Церкві святого Івана Хрестителя (м. Львів, вул. Зубрівська, 1а, Сихів, ТЦ «Іскра»)


Всім нам знайоме слово любов, ми навіть переконані, що нам відоме це почуття і знаємо як воно проявляється. Та чи любов, про яку ми подумали і знаємо, є живою любов’ю? 


А що ж таке жива любов? Жива любов – це Божа любов, жертвенна любов, яка має характер дару спасіння. 


Христос, будучи розп’ятим за нас на хресті, не перестає дарувати зі свого пробитого Серця саме таку жертвенну любов, вистраждану у великих муках.


В наші дні треба особливо застановлятися над необхідністю відродження в наших серцях даного Христом дару безкорисливої та жертвенної християнської любові. «Тільки по тому пізнають, що ви є мої учні, коли будете мати любов між собою», каже Господь наш Ісус Христос.

Роздумати над таємницею Божої любові запрошуємо всіх Вас на нічних чуваннях, які вже традиційно організовує ЛГМО «Українська молодь – Христові» перед Квітною неділею.


Нічні чування проводитимуться в церкві святого Івана Хрестителя (м. Львів, вул. Зубрівська, 1а, Сихів, ТЦ «Іскра»). Розпочнуться чування 12 квітня вечірнею о 21.30, а закінчаться Божественною Літургією та освяченням верби 13 квітня о 6.00. 


До програми нічних чувань входитимуть: Вечірня з Литією, Хресна дорога, Ісусова молитва, Акафіст, цікаві науки, молитва Тезе, ну і звичайно Божественна Літургія. Всі бажаючі зможуть приступити до Тайни Сповіді. В ході чувань передбачена перекуска. 


Боже, дякуємо за Дар незбагненної любові до нас, Твоїх дітей! Знаємо, що Ти ніколи нас не покинеш! Навчи і нас ніколи не відходити від Тебе!Ключові слова: Нічні чування | Божа любов
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up