Чарівний світ музики та поезії

2014-04-08 07:14

В рамках відновлення Акту посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці, 6 квітня 2014 р.Б. в приміщенні ЛМГО "Українська молодь –Христові" відбувся концерт духовної музики «Ave Maria». В гості до спільноти завітали Ольга Жаровська (сопрано, м. Львів) та Ірина Павлюк (фортепіано, м. Київ).

У напівтемному залі, коли були підсвічені лиш ноти на фортепіано, під звуки інструменту ми полинули у незвіданий світ музики. На стіні один за одним відображалися слайди з іконами Богородиці. Лунав чарівний спів солістки. А поміж музичними творами зачитували поезію Богдана-Ігоря Антонича.

Поєднання музики та поезії в гармонії – це дивовижа. В залі панувала чудова атмосфера. Глядачі були в захопленні від почутого.

Програма вечора складалася з творів класичних закордонних композиторів. Таких як: П. Масканьї, Дж. Качіні, Дж. Россіні, Дж. Верді, Ф. Ліста. Й. Баха, Ф. Шопена, Ф. Шуберта. Завершився концерт твором львівського композитора Кваснєвського – "Молитва". 

Ольга Жаровська не тільки співала та читала поезію, були твори, де вона й самостійно акомпонувала собі на фортепіано.

Година пролетіла, немовби на одному диханні. Оплески, квіти, подячне слово голови спільноти – Романа Коваліва.Хоч вечір і закінчився, та в повітрі залишалось його відлуння.Підготувала Ірина Сулик


Ключові слова: духовність | музика | поезія
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up