Хресна дорога від ЛМГО "Українська молодь - Христові" у храмі Пресвятої Євхаристії

2014-04-18 00:53У середу, 16 квітня, у храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) ми мали чудову нагоду переглянути театральну постановку Хресної дороги, яку подарувала для всіх ЛМГО «Українська молодь – Христові».

Страсні дні у передвеликодньому часі спонукають нас глибше задуматись над стражданнями Ісуса. Саме у стражданнях можемо найкраще відчути присутність Бога. Дивлячись на хрест, розважаючи над терпіннями Христа, відчуваємо Його гарячу любов до кожного з нас.

Хресна дорога – дорога випробовувань, болю, перешкод, терпіння. Кожен із нас проходить у житті свою хресну дорогу, де кожна наступна стація – важка і болюча. Але ми проходимо її не самі, бо з нами завжди йде поруч Той, Хто терпів найбільше – за спасіння усіх нас.

Це театрально-молитовне дійство допомогло кожному відчути і пережити страждання Христа, а також задуматись над історією спасіння і відкуплення людства від гріха. Важливі слова, що лунали з уст акторів у супроводі музики, торкнулись душі кожного глядача.

Хоч Ісус помер на хресті, та ми не повинні втрачати віри і надії – бо через три дні Він воскресне! Пройшовши пустелю болю та самотності, ми в надії чекаємо на Його Воскресіння з мертвих. Христос не помер, Він – живий!

Автор – Марія КореневичКлючові слова: Хресна дорога | Домінікани
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up