Ближче до неба: табір «Сарепта» у Карпатах

2014-07-02 12:18


Коли літо на вулиці вже заглянуло в кожен закуток, і сонце щедро посилає нам свої теплі промені, а кожен день починається із милозвучних співів ранкових птахів, наша дружня родина «Українська молодь – Христові» вирушила на триденний табір у гори, який називається «сарепта».

Коли ми ще тільки прибували у невеличке, затишне селище Славськ, де і мав проходити табір, гори вже вабили нас свою красою та величчю і кликали у далекі незабутні подорожі. Після прибуття вщерть переповненою електричкою, яка трохи забрала сил та додала невеликої втоми, кожен з радістю вдихнув перші свіжі ковтки карпатського повітря… Сподівання кожного виправдались: попереду – гори, веселі друзі, посмішки, краєвиди, неймовірна краса гір і, звісно, молитва та духовні роздуми.

Перші мандри розпочались із походу на гору Тростян, що розташована недалеко від селища. Ніби недалеко, але високо – 1232 метрів на рівнем моря. Але цікава наука нашого духівника отця Олега Кіндія підбадьорила кожного і додала сили та натхнення до підкорення наступних вершин.

А вже наступного дня, погожого теплого ранку наша дружня «умхівська» спільнота зібралась у церкві Успіння Пресвятої Богородиці для спільної молитви. А як же надихають на щиру молитву гори і природа! І та ж синя далеч, і висота шпилястих вершин, і квіти, і подорожі та подорожні, і допомога один одному… Все стає причиною для внутрішніх духовних роздумів над чимось важливим.

Знову набравшись сил, ми вирушили на гору Високий Верх, що розташована 10 кілометрів від Славська. Здається, далеко, але коли йдеш пліч-о-пліч з близькими людьми, які підтримають тебе і допоможуть, дорога стає набагато коротшою. І знову пригоди, посмішки, молитва, співи та щира радість, що розковує навіть найбільш закриті серця… Вершина гори, вершини твоїх мрій, вершини твого життя, вершини твоєї любові…

І вже спускаючись із гори по канатній дорозі, чи не кожен милувався гірськими краєвидами і тихо роздумував «про себе, про Христа і себе у Христі». І знову молитва, вечеря та наука отця і тихий міцний сон, огорнений пахощами квітів з полонини та краєвидами далеких синіх гір…

Третій день у горах теж став особливим: цього дня ми скупались у бурхливих карпатських водах і насолодились ще одним днем сарепти, прожитим у горах. На жаль, вже останнім… Наука отця та ігри біля річки ще більше здружили кожного між собою та стали останніми чудовими хвилинами, проведеними в горах.

Ось таким поєднанням молитви, роздумів про духовне та важливе та споглядання краси далеких синіх гір були насичені три чудових дні сарепти цього року. Додому ми їхали трохи втомлені, але дуже щасливі :) І кожен десь на дні свого великого наплечника віз додому теплі сонячні промені, карпатське повітря та багато позитивних емоцій.

…Щось змінилось: хтось подобрішав, хтось зрозумів істину, а хтось став добрим другом для іншого, хтось просто ближче відчув Бога, Його любов та ласку, а ще хтось сповнився гармонією любові, природи, молитви… Адже любити ніколи не пізно.

Автор – Марія КореневичКлючові слова: Сарепта | табір | Карпати
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up