З днем народження, Новороздільська спільното «УМХ»!

2014-11-03 22:45

Стільки молоді в Новому Роздолі, мабуть, зроду не бачили! 2 листопада 2014 р. Б. тут відбулося святкування 20-річчя місцевого осередку «Українська молодь – Христові». До «уродинників» з’їхалися гості з різних міст, у яких також є осередки «УМХ» – Львова, Тернополя, Івано-Франківська та інших.

Заходи розпочалися з Божественної Літургії за участі духівника спільноти отця Ростислава Височана. Після спільної молитви – гостювання, привітання спільнот, слайд-шоу із презентацією і спілкування під легкий музичний супровід. В повітрі вирувало море позитиву, молодечої енергії та запалу. Завершило гостину-фуршетик частування святковим тортиком, який всі із задоволенням смакували, попиваючи чай і каву.

Далі, прогулявшись вуличками міста, гості перейшли у Народний дім, де відбулася Урочиста академія. В програмі був передбачений невеличкий екскурс в історію про заснування руху «Українська молодь – Христові» та її покровителя, велета УГКЦ Митрополита Андрея Шептицького. Організатори розповіли також про те, як було створено Новороздільський осередок «УМХ», і про його засновника – отця Зеновія Хоркавого, який є автором гімну спільноти «Ми є родина». Театральне дійство, яке підготували дійсні члени, торкнулося струн душі гостей.

Всі ці заходи перепліталися із привітаннями екс-голів, представників міської ради Нового Роздолу, екс-духівників і врученням подяк як активним дійсним членам спільноти, так і тим, хто посприяв цьому гучному святкуванню. Серед таких помічників відзначили і львівську організацію «Українська молодь – Христові» на чолі з головою Романом Ковалівим.

У рамках музичної програми виступив квартет із Львівської духовної семінарії (деякі учасники якого є дійсними членами спільноти), співачка Ольга Жаровська зі Львова та заслужений артист України Тарас Курчик. Завершилась академія запрошенням всіх осередків на сцену та спільним виконанням пісень «Нам Україну, благослови» разом із Тарасом Курчиком та гімну організації «Українська молодь – Христові» – «Ми є родина».

Так минув гарний, святковий, недільний день. Він запам’ятається надовго – морем світлих облич, сонячних усмішок, позитивом, Божою присутністю і Господньою благодаттю.

Підготувала - Ірина Сулик.
Фото - Андрій Бомчик
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up