УМХівці місійно відвідали діток

2014-11-24 10:50

22 листопада члени ЛМГО «Українська молодь – Христові» вирушили до школи-інтернату, що знаходиться у селищі Краковець на Львівщині.

Поїздці передували дні підготовки подарунків для дітей, тож принагідно дякуємо організаторам і людям, які допомагали. Величезна подяка Олегу Дацію за те, що погодився нас довезти. Дорога була легкою і приємною. У школі нас зустріли радісно і з усмішками. Але на душі було трохи неспокійно, адже це так відповідально – познайомитись і спробувати потоваришувати з цими дітками.

Завдяки Віті Стасишин, яка проводила цікаві конкурси, всі ми швидко знайшли спільну мову. Було весело і просто, як вдома. Ми багато сміялись, раділи, бавились в ігри, змагались у конкурсах і просто відпочивали. Кожен з нас намагався віддати якомога більше любові й уваги цим діткам. Ці відвідини стали нашим маленьким святом.

Проведений разом час пролетів дуже швидко. І було сумно їхати, бо кожна дитина залишила слід в наших серцях. Дякуємо всім, хто поїхав і з радістю провів свій вільний час з дітьми. Ця поїздка залишила найприємніші і найтепліші спогади.

«Мені дуже сподобалось бути з хорошими, цікавими, веселими людьми у школі-інтернаті, – такий відгук залишив про поїздку Володя Торчинюк.  – Ми класно провели час, відчули багато щастя і радості, якими поділились і з дітьми. Гралися в ігри, виступали, бігали, сміялись, веселились і подарунки роздавали! Діти – майбутнє нашої країни. Тому я вдячний „Українській молоді – Христові”, організаторам і всім хто взяв участь і вніс лепту для поїздки!».

Підготувала - Наталя ЯнчукЗадати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up