УМХівська родина на святкуванні в Трускавці

2014-11-25 17:12

«Усі ми є родина Небесного Отця»: 23 листопада у справжнє родинно-спільнотне коло трускавецька організація «Українська молодь – Христові» зібрала дружні осередки та християнську молодь для того, щоби разом відсвяткувати вже навіть не повноліття, а 20-ліття від Дня народження!

Святкування розпочалось із Божественної Літургії, яку служили отець-духівник УМХ Володимир Боднарчук, сотрудник храму о. Василь Нестор та представник Київської Архиєпархії о. Роман Шкрібенець. Саме у Літургії Господь об’єднує нас для спільної молитви; як наголосив під час проповіді отець, молоді люди щасливі тоді, коли живуть із Богом і все роблять для Господа. Отець закликав також нести свою любов і радість світу  – щоб через кілька років уже не залишалось такої молоді, яка б не належала Христові.

Хочеться особливо відзначити і подякувати організаторам святкування, що присвятили цілу сторінку для спогадів про Революцію Гідності. Із фрагментів презентації знову ожили спогади про ці непрості часи, коли кілька тисяч людей вистояли проти страху і смерті, брехні і ненависті – і довели всьому світові право України бути достойною європейською державою.

Своїми спогадами, переживаннями поділилась Юля Гриньків, почесна голова Трускавецької «УМХ». Вона закликала і всіх присутніх роздумати над тим, що змінилось за цей рік у нашому житті, у нашій державі, у нашій спільноті…

Опісля настав радісний час для привітань, усі отримали можливість представити свої осередки, познайомитись, обмінятись веселими враженнями про досвід життя своєї спільноти. І щоб уже на довгі роки зберегти ці миті, – зробили безліч цікавих фото. А в сусідній залі на учасників свята вже чекав розкішний стіл зі смачними стравами.

Наступним етапом програми була цікава вікторина під назвою «Що ти знаєш про Галичину?» У ній взяли участь більше 20 учасників, і кожен отримав цікавий подарунок. 

Аж ось на сцену вийшли музичні гурти, які збадьорили присутніх веселою музикою і згуртували молодь до танців. «Out Doors», «Мері», «Немо» та веселий співак зі Стебника, УМХівець та журналіст Ярик розважали усіх присутніх і дарували чудову атмосферу свята. А на завершення свята усі мали змогу досхочу відірватись під драйвову музику гурту «Джазова фіра».

Львівські УМХівці також завзято готувалися до свята. У ці рядки ми вклали наші щирі вітання, але, на жаль, слова веселої пісні для наших друзів не встигли пролунати. Тож ми ще раз вас вітаємо і сподіваємось, що ви з радістю і усмішкою приймете наші вітання!

Ой, що ж то за шум учинився, гей!

В Трускавці осередок «УМХ» народився.


Поз’їжджались осередки ще й зі Львова, гей!

Святкувати усім разом дуже кльово.


Святкували, веселились, гей!

Їли, пили, танцювали та й любились. 
Автор – Христина ЯнчинськаЗадати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up