Вечір ліричної поезії від «Української молоді – Христові»

2014-12-02 11:33

«З кожним прочитаним рядочком ми починаємо відчувати, що поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Воно народжується не на Землі, а десь у височині блакитного неба». Ці слова закликали нас усіх прийти 27 листопада в осередок «Української молоді – Христові». Усі, хто відклав свої проблеми та негаразди, мав чудову нагоду поринути у світ високих почуттів на свято Поезії, Любові, Вірності, Кохання. Новоспечена голова театрального відділу підготувала дивовижний вечір ліричної поезії, відкривши новий театральний сезон на «УМХ».

Слайди, відео з концертів, жива музика, освітлення свічок – все було бездоганним. Розпочався вечір із танцю двох закоханих, які посварились, розбивши свої серця, немов кришталевий келих від різкого удару.

Актори показали нам добірку життєвих ситуацій, що сповнені злетів і падінь, взаємного кохання, нерозділених почуттів, буденного подружнього життя. Перед нами постали оживлені вірші таких великих майстрів поетичного слова, як Ліна Костенко, Марта Приріз, Леся Українка, Іван Франко, Василь Симоненко, Юрко Іздрик.

Більшість глядачів мали нагоду пригадати свої любовні історії, ці приємні миттєвості сходження та болючі розставання, дехто навіть пустив сльозу за своїм минулим, але ще таким близьким та болісним. Старі рани…

Кохання – це вічна тема, яка завжди бентежить усі покоління: ми потребуємо одні одних, щоб почуватися любленими та потрібними. На шляху пошуку другої половинки – безліч перешкод, невдач і помилок, але врешті для більшості він закінчується щасливим шлюбом двох закоханих сердець.

Шукаймо одні одних, бо ми того варті.

Підготувала Наталія КрупичКлючові слова: поезія | лірика | любов
Задати запитання, залишити коментар


*Ім’я або Nickname

Email:
*Доповнення, запитання, коментар (до 1000 символів)


*обов’язкові поля для заповнення


Video Fb Vk Tw Google Mail Rss
Календар подійArrow-up